سرویس سمعک

سرویس سمعک

سرویس سمعک

سرویس سمعک مانند سرویس هر قطعه دیگری به دلیل گذشت زمان و مستهلک شدن قطعه لازم می شود. این مستهلک شدن در پی گذشت زمان نیاز به تعمیر هر وسیله ای از جمله سمعک را آشکار می کند. اما نکته قابل توجه درباره سرویس سمعک این است که نمی توان مشخص کرد که چه زمانی هر سمعک نیاز به تعمیر و سرویس پیداکرده اند. به بیان بهتر مدل سمعک و سلیقه فرد در نگهداری از سمعک سبب می شود زمان سرویس کردن سمعک های مختلف متفاوت باشد. مشکلات مختلفی خبر از سرویس لازم شدن سمعک می دهند برای نمونه می توان به موارد زیر اشاره کرد: • ایجاد اشکال اتصالی در سمعک • غیرقابل شنود شدن صدای سمعک • بهم ریخته شدن تنظیمات سمعک • انباشته شدن جرم یا به بیان بهتر جرم گرفتگی سمعک • مشکل دریافت در سمعک • مشکل در میکروفون سمعک • آسیب های مکانیکی وارد شده بر سمعک • و... همانطور که خدمت شما گفتیم نوع سمعک یا به بیان بهتر مدل سمعک نیز در سرویس لازم شدن سمعک تاثیر قبل توجهی دارد. از میان مدل های مختلف سمعک که از سوی افراد مختلف مورد استفاده قرار میگیرند سمعک های نامرئی و نیز سمعک های داخل گوشی در فواصل زمانی کمتری ممکن است نیاز به سرویس و تعمیر پیدا کنند. سمعک های پشت گوشی و نیز سمعک هایی که رسیور آن ها در کانال می باشد به علت مجاورت با تعریق ناحیه گوش نیاز بیشتری به سرویس پیدا میکنند.  

سرویس تخصصی سمعک مراکز تخصصی سرویس سمعک

هر مرکز خدماتی می بایست دارای ویژگی هایی باشد تا فرد برای دریافت خدمات از آن مرکز تشویق شود. شاید بهترین تصمیم درباره سرویس سمعک سپردن این امر به همان مرکز تخصصی می باشد که پیش از این خرید سمعک از آن تهیه شده است. پس اگر به مرکز و یا کلینیکی که سمعک را از آن خریداری کردید دسترسی دارید بهتر است برای سرویس سمعک به همان جا مراجعه کنید. این احتمال وجود دارد که در نخستین مراجعه شما به همان مرکز این مشکل حل شود. در صورت حل نشدن این مشکل در اولین مراجعه سمعک به نمایندگی مربوطه ارسال می شود. اما مراکز سرویس سمعک می بایست ویژگی های زیر را داشته باشند تا برای سرویس کردن سمعک بتوان به آنها کارسپرد از جمله: • انجام عملیات سرویس سمعک با نهایت دقت • دریافت هزینه مناسب از متقاضی سرویس سمعک • تعهد داشتن نسبت به درخواست مشتری سمعک به عنوان یک کالای پزشکی کمک شنوایی مداوم نیاز فرد کم شنوا می شود. پس بهتر است برای تعمیر این وسیله نهایت دقت را به خرج داده تا تعمیر و سرویس مجدد سمعک نیاز نشود. از طرف دیگر امروزه شاهد آن هستیم که بسیاری از افراد کالای تولید خارج را به قیمت بسیاربالاتر و خدمات تعمیراتی را از حد مشخصی گران تر ارائه می دهند. به علاوه اینکه حتما شنیده اید که می گویند هر ارزانی بی حکمت نیست. اگر مرکز تخصصی سرویس سمعک هزینه بسیار کمی را دریافت کند اجتناب ناپذیر است که به کیفیت خدمات ان مجموعه و کالاهای فروخته شده از سوی آن شک کنیم. پس بهتر است که حتما ارائه خدمات مربوطه با قیمت مناسب از سوی مرکز مربوطه را در نظر داشته باشید. این هزینه ها به عوامل مختلفی ربط دارند از جمله می توان به شدت خرابی سمعک و نیز تکنولوژی سمعک و مدل سمعک اشاره کرد. سمعک های هوشمند نسبت به مدل های پایین تر هزینه بیشتری را برای سرویس به متقاضی سرویس سمعک تحمیل می کنند. به دلیل زیاد بودن هزینه های تعمیر و سرویس سمعک در مواردی بهتر است نسبت به حفظ گارانتی سمعک و ارائه آن در زمان مناسب کوشا باشید. به علاوه اینکه تعبیر افراد نسبت به کلمه تعهد متفاوت است. در مورد مراکز سرویس سمعک نیز عبارت متعهد بودن دارای برداشت های مختلفی از سوی افراد مختلف می باشد. برای نمونه می توان موارد زیر را به عنوان مصادیق تعهد مراکز سرویس سمعک تعبیر کرد: • تعمیر تضمینی سمعک یا به بیان بهتر گارانتی کردن سرویس و تعمیرات سمعک • تحویل سمعک به بیمار درست در روز توافق شده برای تحویل • اولویت قراردادن رضایت بیمار پس از استفاده از سمعک نسبت به دریافت هزینه تعمیرات سمعک • شلوغی و پرتردد بودن مرکز سرویس سمعک دارای اهمیت نمی باشد. آنچه دارای اهمیت است توجه به درخواست مشتریان با نهایت احترام نسبت به آنها می باشد.  

سرویس سمعک عوامل مستهلک شدن و سرویس لازم شدن سمعک

بسیاری از اوقات علت بروز مشکل در سمعک ورود آب و نیز گرد و غبار و خاک به سمعک می باشد. انباشته شدن این عوامل سبب می شود سمعک به مرور زمان دچار مشکل شده و نیاز به سرویس سمعک بیش از پیش حس شود. سمعک های باریک تر بیشتر در معرض خرابی به دلیل ورود موم های گوش می باشند. به طور کلی خطر خراب شدن سمعک های نامرئی و نیز سمعک های داخل گوشی نسبت به دیگر سمعک ها بیشتر می باشد. به دلیل اینکه این سمعک ها تمامی قطعاتشان در معرض جرم و نیز تعرق گوش می باشند احتمال بروز خرابی زودرس در آنها بیشتر می باشد. به علاوه اینکه سمعک هایی که گیرنده آنها در کانال قرار دارد نسبت به سمعک های پشت گوشی به دلیل قرارگیری بلندگو و یا گیرنده در معرض موم های گوش حساسیت بیشتری دارند. در مواردی ممکن است سرویس سمعک پس از ورود آلودگی به سمعک قابل انجام باشد. در این باره تعویض فیلتر سمعک می تواند در رفع مشکل تاثیرگذار باشد. اما اگر این راه را امتحان کردید و شاهد بهبود عملکرد سمعک خود نبودید بهتر است برای تعمیر سمعک آن را به مراکز مربوطه ارجاع دهید. جمع بندی در این باره تمام آنچه که می بایست درباره سرویس سمعک گفته شود را برای شما شرح دادیم. دانستید که مراکز تعمیر و سرویس سمعک می بایست دارای ویژگی هایی باشند تا برای سرویس سمعک بتوان سمعک های خود را به آنها سپرد. دانستید که مانند هرشغل خدماتی دیگری افراد ارائه دهنده خدمات در مراکز تعمیر سمعک می بایست نسبت به انجام امور تعمیر و سرویس سمعک تعهد داشته و مشکل را در زمان مقرر حل کرده و در روز توافق شده سمعک را تحویل دهند. در نهایت هم دانستید گاها سرویس سمعک از سوی خود فرد قابل انجام است.
کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا
تجویز انواع برندهای سمعک با مناسب ترین قیمت همراه با پرداخت ویژه و اقساطی برای بیماران عزیز ارائه می شود. 09105241071(مشاوره آنلاین) 02188949368 اینستاگرام جهت مشاهده نتایج درمان: Samak_farashenava (سمعک فراشنوا)

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.