سمعک رادیانت(Radiant) سونیک

سمعک رادیانت(Radiant) سونیک

سمعک رادیانت سونیک

سمعک رادیانت(Radiant) سونیک از جدیدترین محصولات سال 2020-2021 برند سونیک امریکا می باشد. سمعک رادیانت فقط به صورت پشت گوشی ریک در 3 مدل 60/80/100 موجود می باشد که مدل 100 بالاترین رده می باشد. استفاده از تکنولوژی و پلتفرم جدید سونیک به نام Extend سبب افزایش کیفیت صدا و پردازش قوی گفتار بخصوص در محیط های شلوغ شده است. همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید روند تکنولوژی سمعک های سونیک نشان داده شده است. آپشن های پردازشی و تنظیمی تکنولوژی جدید Extend در مقایسه با تکنولوژی SoundDNA(مدل قدیمی) به ترتیب 18/20/24 می باشد که سبب تنظیمات دقیقتر و رضایت بیمار می شود. تکنولوژی سمعک رادیانت سونیک در بخش پایین در مورد برخی ویژگی های این مدل توضیح داده می شود:  

1. تجربه وضوح کامل گفتار و ارتباط طبیعی

سیستم تقویتی سمعک رادیانت سبب صاف بودن(بدون نویز زمینه) بخصوص در محیط های شلوغ می شود. همچنین با افزایش کیفیت صدا در محیط های شنیداری مختلف سبب درک گفتار بسیار آسان و بدون تلاش می شود.

2. فهم گفتار در نویز

نویزهای مداخله گر می تواند از هر منطقه ای در طول گفتار و مکالمه وارد شود. میکروفون دایرکشنال پیشرفته سمعک رادیانت(Radiant) همراه با سیستم قوی کاهش نویز سبب حفظ تمرکز سمعک بر روی گفتار و مکالمه می شود(حتی در محیط های نویزی بیمار می تواند درک درستی از گفتار داشته باشد). سمعک جدید سونیک

3. راحتی در استفاده از سمعک رادیانت

این سمعک نسبت به مدل های قدیمی تر دارای گزینه ها و آپشن های بیشتر می باشد به علاوه ویژگی قابل شارژ بودن سمعک(باتری لیتیوم-یون) برای مکالمات در تمام روز قابل توجه می باشد.  

4. اختصاصی شدن سمعک برای درک موسیقی

برخلاف سمعک های قدیمی که فاقد برنامه های مخصوص موسیقی می باشند. در سمعک رادیانت سونیک برنامه SmartMusic Pro موسیقی را نسبت به گفتار به طور متفاوتی تقویت می کند. بنابراین لذت شنیدن موسیقی با سمعک های جدید سونیک به راحتی فراهم می شود. سمعک رادیانت(Radiant) سونیک 5. سمعک های رادیانت تنها به صورت پشت گوشی ریک موجود می باشند که به صورت قابل شارژ(miniRITE T R) و با باتری(miniRITE T) قابل استفاده است. همچنین این دو مدل دارای IP68 که مقاوم به آب و رطوبت می باشند.  

6. ویژگی کراس و بایکراس( سمعک CROS/BiCROS):

برای بعضی از بیماران که دچار کری یک طرفه شده اند استفاده از سمعک های کراس بسیار مناسب می باشد و سبب جهت یابی بهتر صدا و درک بهتر گفتار از طرف آسیب دیده می شود) در سمعک کراس امکان انتقال اطلاعات به صورت وایرلس از طرف گوش ناشنوا به گوش سالم وجود دارد. سمعک رادیانت(Radiant) سونیک 7. سیستم وایرلس 2.4 گیگاهرتز سیستم وایرلس در این سمعک ها با کاهش انرژی مصرفی باتری و افزایش کیفیت ارتباط بهتری با سایر وسایل صوتی و تصویری فراهم می کند. امکان اتصال به موبایل، تلویزیون، تنظیم ولوم سمعک با رابط هایی نظیر SoundLink، TV Adapter، Remote Control و ... .  

کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا

تجویز جدیدترین مدل های برند سمعک آلمانی، دانمارکی، سویسی، امریکایی و... در مرکز فراشنوا انجام می شود. 09105241071(مشاوره آنلاین) 02188949368 اینستاگرام جهت مشاهده نتایج درمان: Samak_farashenava (سمعک فراشنوا)

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.