سمعک قسطی

سمعک قسطی

در حال حاضر، خرید سمعک به صورت اقساطی در ایران به دلیل افزایش چشمگیر قیمت ارز و نبود تخصیص مناسب ارز دولتی برای خرید سمعک، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. با توجه به این که قیمت سمعک‌ها به شدت افزایش یافته و بسیاری از افراد جامعه قادر به تهیه آن نیستند، مجموعه تهران سمعک بر آن شده است تا با ارائه خدمات متمایز نظیر سمعک به صورت اقساطی، به نیازهای شما پاسخ دهد.

در کلینیک فراشنوا، شرایط خرید سمعک به صورت اقساطی به گونه‌ای است که با انعقاد یک قرارداد و پرداخت مبلغ کمی از هزینه کل سمعک، می‌توانید به راحتی صاحب یک سمعک با پرداخت اقساط شوید.

انواع سمعک قسطی

سمعک جز نیاز‌های اصلی برخی افراد می‌باشد که با کم شنوایی روبه‌رو هستند. و با توجه به اینکه امروزه قیمت این محصولات کمی زیاد است به همین دلیل تمام مردم توانایی پرداخت هزینه خرید انواع سمعک را به صورت یک جا ندارند.

با توجه به اینکه اکثر عرضه‌کنندگان از این موضوع اطلاع دارند، برای اینکه میزان فروش خود را افزایش دهند و شرایطی را فراهم آورند تا تمام افراد بدون نگرانی به این محصولات دسترسی پیدا کنند، اقدام به فروش انواع سمعک به صورت قسطی می‌کنند.

علت اصلی افزایش افرادی که با کم شنوایی مواجه هستند، چیست؟

یکی از مهمترین و اساسی‌ترین دلایلی که باعث شده است تا میزان افرادی که با کم شنوایی روبه‌رو هستند زیاد شود، این می‌باشد که میزان ابتلای افراد سالمند جامعه به انواع عفونت‌های گوش و یا سایر بیماری‌های گوش افزوده شده است.

در صورتی که این افراد از درمان دارویی یا جراحی استفاده نکنند، در این صورت مجبور به استفاده از سمعک هستند. در واقع استفاده از سمعک باعث بهبود شنوایی و راحتی برقراری ارتباط با محیط می‌شود.

به گونه‌ای که این محصولات می‌توانند زندگی را برای افراد کم شنوا راحت کنند. با مد نظر قرار دادن این موضوع که امروزه درمان قطعی برای مشکل کم شنوایی وجود ندارد، به همین دلیل مناسب‌ترین و راحت‌ترین گزینه سمعک‌های مناسب می‌باشد که امروزه برند‌های بسیار زیادی در سراسر دنیا وجود دارد که مشغول به کار تولید انواع سمعک هستند.

خوشبختانه کشور ما جز کشور‌هایی می‌باشد که خیلی راحت فروش اقساطی انواع سمعک را درد که باعث می‌شود تمام مردم به این محصولات فوق‌العاده مهم و ضروری دسترسی پیدا کنند. اگر شما نیز جزء افرادی هستید که می‌خواهید به سمعک‌هایی با کیفیت بالا دسترسی پیدا کنید، خیلی راحت می‌توانید این محصولات را به صورت قسطی از عرضه‌کنندگان معتبر آن خریداری نمایید.

فروش قسطی کوتاه مدت سمعک

هنگام فروش اقساطی کوتاه مدت سمعک، شما بر حسب میزان قیمتی که سمعک دارد، می‌توانید طی چند ماه، هزینه را به صورت اقساط ماهانه و بدون نگرانی پرداخت نماییدسمعک قسطی

 فروش اقساطی به چه سمعک‌هایی تعلق می‌گیرد؟

با توجه به اینکه امروزه عرضه‌کنندگان بسیار زیادی در سراسر ایران وجود دارد که مشغول به کار فروش انواع سمعک هستند، در این میان برخی از عرضه‌کنندگان با توجه به سیاست کاری خود، برخی از مدل‌های سمعک را به صورت اقساطی به فروش می‌رسانند.

معمولاً محصولاتی که دارای قیمت بالایی هستند به صورت قسطی فروخته می‌شوند تا مشتریان توانایی خرید این محصولات را داشته باشند. مثلاً یکی از عرضه‌کنندگان معتبر مدل‌های مختلفی را مانند سمعک دیجیتال هوشمند، سمعک داخل گوش، سمعک پشت گوش و سمعک نامرئی که هر کدام دارای تکنولوژی‌های مختلفی هستند، به صورت اقساطی به فروش می‌رساند.

در واقع قانون ثابتی برای تعریف محصولاتی که به صورت قسطی به فروش می‌رسد وجود ندارد. این سیاست کاری عرضه‌کنندگان است که برای افزایش فروش و جذب مشتری محصولات خاصی را در لیست محصولات اقساطی قرار می‌دهند.

آیا امکان خرید اقساطی برای هر سمعکی امکان‌پذیر است؟

این جزء سؤالاتی است که اکثر مشتریان دنبال پاسخ واضحی برای آن هستند. مثلاً کدام برند‌ها و یا کدام مدل‌ها به صورت قسطی به فروش می‌رسد. در واقع ما به هیچ عنوان نمی‌توانیم پاسخ قطعی به شما بدهیم.

ساده‌ترین و سریعترین روش برای اینکه شما بتوانید پاسخ این سؤال را پیدا کنید این می‌باشد که با عرضه‌کنندگان تماس حاصل کرده و شرایط فروش انواع محصولات و خدمات پرس و جو کنید در واقع شرایط فروش اقساطی سمعک فارغ از بحث قیمت سمعک می‌باشد و این موضوع فقط به عرضه‌کننده بستگی دارد.

خرید اقساطی سمعک پشت گوشی و داخل گوشی

برخی از عرضه‌کنندگان هیچ محدودیتی را برای فروش اقساطی سمعک‌ها لحاظ نمی‌کنند و خیلی راحت می‌توانید انواع سمعک مانند سمعک داخل گوشی و یا سمعک پشت گوشی را که دارای مدل‌های مختلفی هستند به صورت اقساطی خریداری کنید.

اما ابتدا باید براساس میزان کم شنوایی نوع و مدل سمعک انتخاب شود. همچنین توجه به نکات زیر در هنگام خرید سمعک بسیار ضروری است: میزان بینایی بیمار، لرزش دست، قدرت لمس یا تاچ دست، تنها یا با خانواده زندگی کردن، رسیدگی به مراقبت و تمیزی سمعک به تنهایی و... بسیار مهم است.

به طور مثال بیمار با لرزش دست شدید در هنگام تعویض باتری سبب شکستن درب باتری سمعک می‌شود و دیگر قادر به استفاده از سمعک نمی‌باشد. بنابراین بهتر است با مشورت با متخصص شنوایی‌شناس خود بهترین مدل سمعک که متناسب شرایط و کم شنوایی بیمار است انتخاب شود.

فروش اقساطی سمعک هوشمند

سمعک هوشمند با توجه به تکنولوژی خاصی که در تولید این محصولات به کار رفته است، معمولاً قیمت بیشتری نسبت به بقیه مدل‌ها دارد و امکانات بیشتری هم در این محصول لحاظ شده است که اکثر مشکلات افرادی که با کم شنوایی مواجه هستند را از بین برده و به همین دلیل همیشه جزء اولویت‌های اول افرادی است که با مشکل کم شنوایی روبرو هستند.

ولی استفاده از این سمعک برای تمام افرادی که با کم شنوایی مواجه هستند مناسب نیست. در واقع این پزشکان هستند که با توجه به شرایط شما بهترین و مناسب‌ترین سمعک را به شما معرفی می‌کنند. با این حال این سمعک‌ها در اکثر مواقع حلال مشکلات می‌باشند.

با توجه به اینکه قیمت این محصولات زیاد است و تمام مردم به راحتی توانایی خرید این محصولات را ندارند، ترجیح می‌دهند تا به صورت اقساطی اقدام به خرید کنند. به همین دلیل شما اگر با توجه به تجویز پزشک باید اقدام به خرید این نوع از سمعک‌ها کنید، بهتر است که کمی در دنیای مجازی و یا در بین عرضه‌کنندگان اقدام به جستجو کنید.

در این صورت به راحتی خواهید توانست فروشنده‌ای که محصولات را به صورت اقساطی به فروش می‌رساند را پیدا کنید. موضوع دیگری که باید به آن دقت کنید این می‌باشد که شرایط اقساطی در فروشگاه‌های مختلف متفاوت است.

یعنی هر کدام از عرضه‌کنندگان با توجه به شرایط اقدام به فروش قسطی این محصولات می‌کنند که شما باید خود را با شرایط لحاظ شده وفق دهید. خوشبختانه اکثر عرضه‌کنندگانی که در سطح کشور وجود دارند اقدام به فروش محصولاتی با کیفیت و با قیمت مناسب می‌کنند و شما در هر صورت به راحتی می‌توانید انواع سمعک را با کیفیت فوق‌العاده بالا و محدوده قیمت بسیار مناسب خریداری نمایید.

کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا

عرضه‌کننده انواع سمعک‌های روز دنیا همراه با گارانتی و خدمات پس از فروش و مناسب‌ترین قیمت برای بیماران عزیز انجام می‌شود. همچنین تجویز سمعک‌های نامریی و غیرقابل دید برای بیمارانی که خواستار دیده نشدن سمعک می‌باشند.

درمان وزوز گوش با روش‌های روز دنیا در مرکز فراشنوا انجام می‌شود که تاکنون برای بسیاری از بیماران با وزوز گوش سبب کاهش و حذف وزوز گوش شده است. برای ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین سمعک فراشنوا تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱۸۸۹۴۹۳۶۸ ۰۲۱۸۸۹۵۸۸۲۳ ۰۹۱۰۵۲۴۱۰۷۱

برای مشاهده نتایج تجویز انواع سمعک و درمان‌های وزوز گوش به پیج فراشنوا در اینستاگرام مراجعه فرمایید: Samak_Farashenava@ کانال علمی تلگرام مرکز فراشنوا: https://t.me/farashenava

Beta feature

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.