سمعک نامرئی زیمنس

سمعک نامرئی زیمنس

شگفتی تکنولوژیک سمعک های نامرئی

سمعک نامرئی زیمنس ::کم شنوایی چیزی برای خجالت نیست. با این حال، بسیاری از مردم سمعک های نامرئی را انتخاب می کنند. سمعک های نامرئی توسط یک متخصص شنوایی به صورت سفارشی نصب می شوند. آنها طوری طراحی شده اند که راحت و عمیق در کانال گوش شما بنشینند. با پیشرفت فناوری شنوایی، سمعک های نامرئی به طور فزاینده ای محبوب می شوند. اگرچه هنوز توانایی‌های فنی دستگاه‌های بزرگ‌تر را ندارند، اما این دستگاه‌های کوچک در کمک به کاربران برای غلبه بر کم شنوایی خفیف تا متوسط مؤثر هستند. سمعک های نامرئی کوچکترین نوع سمعک در گوش، به سبک Invisible In the Canal، به اختصار IIC نامیده می شود. ایده این است که این سمعک های کوچک، چه سفارشی ساخته شده باشند و چه نه، آنقدر در کانال گوش شما قرار می گیرند که نمی توانید آنها را از بیرون ببینید. معمولاً افرادی که نگران ظاهر زیبایی و دید سمعک هستند ممکن است سبک IIC را انتخاب کنند. برای اکثر افراد این سمعک دقیقاً همان چیزی است که از نام آن پیداست، نامرئی. برای دیگران ممکن است کمی بیشتر از آنچه شما انتظار داشتید بیرون بزنند. دلیل این امر این است که شکل و اندازه مجرای گوش شما نقش مهمی در نحوه تولید یا نصب این وسایل کمکی در گوش شما دارد. بنابراین اگر مجرای گوش بسیار باریک، کوچک و خمیده دارید، احتمال اینکه کاملاً نامرئی به نظر برسند کمتر است. اما از طرف دیگر، اگر کانال گوش مستقیم، بزرگ و باز دارید، این مدل های IIC نامرئی به نظر می رسند.

سمعک نامرئی تفاوت سمعک در موارد زیر است:

طرح

فناوری مورد استفاده برای دستیابی به تقویت (به عنوان مثال، آنالوگ در مقابل دیجیتال)

ویژگی های خاص

برخی از سمعک ها نیز دارای قالب یا گوش گیر هستند تا جریان صدا را به داخل گوش هدایت کنند و کیفیت صدا را افزایش دهند. انتخاب سمعک بر اساس نوع و شدت کم شنوایی، نیازهای شنیداری و سبک زندگی است. انواع مختلفی از سمعک ها وجود دارد و هر فردی باید یکی را انتخاب کند که با سطح کم شنوایی و سبک زندگی خود سازگار باشد. افراد ممکن است در هر مرحله از زندگی خود دچار کم شنوایی شوند، نه فقط در بدو تولد یا در بزرگسالی. با توجه به منبع مورد اعتماد موسسه ملی ناشنوایی و سایر اختلالات ارتباطی، نزدیک به یک پنجم بزرگسالان به نوعی از کم شنوایی مبتلا هستند. اگر به دنبال جدیدترین سمعک‌های زیمنس هستید، در این مقاله به تغییرات سازنده، شهرت و پیشنهادات برند می‌پردازیم و نحوه خرید سمعک‌های ساخته شده با فناوری زیمنس را توضیح می‌دهیم.

کدام سمعک برای شما مناسب است؟

با فهرستی که این روزها در حال رشد است، انتخاب بهترین سمعک برای نیازهای شما می تواند دلهره آور به نظر برسد. عوامل زیادی بهترین مدل سمعک را برای شما تعیین می کنند، از جمله توانایی شنوایی منحصر به فرد شما، نیازهای سبک زندگی، بودجه، و ترجیحات برای ویژگی های خاص و سبک های سمعک. می توانید اطمینان داشته باشید که سمعک های زیمنس گزینه ای بسیار عالی است.

زیمنس چیست؟

ابزارهای شنوایی زیمنس یا راه حل های شنوایی شناسی زیمنس، یک تولید کننده سمعک بود - یا بهتر بگوییم یکی از آنها بود. در سال 2015، زیمنس شروع به فروش سمعک های خود با نام سیوانتوس کرد.

آیا زیمنس و سیگنیا یک برند هستند؟

در سال 2016، سیوانتوس، شرکتی که سمعک زیمنس را خریداری کرد، خط سمعک جدیدی به نام سیگنیا معرفی کرد. دستگاه های شنوایی که به تازگی از سیوانتوس ساخته شده اند، تحت نام سیگنیا هستند. علی رغم نام تجاری جدید، دستگاه های شنوایی سیگنیا از فناوری هایی استفاده می کنند که قبلاً توسط زیمنس توسعه یافته بود. اما هنگام خرید سمعک، آنها را از سیگنیا خریداری می کنید.

سمعک نامرئی زیمنس مزایا و معایب زیمنس

در اینجا خلاصه ای از مزایا و معایب سمعک زیمنس آورده شده است. مزایا: تست شنوایی آنلاین رایگان. تست شنوایی آنلاین زیمنس به شما امکان می دهد بدانید که آیا باید یک آزمون شنوایی حضوری را رزرو کنید. استفاده از آن رایگان و ساده است. گزینه های زیادی. این شرکت طیف گسترده ای از سبک ها و انواع دستگاه های شنوایی را متناسب با نیازها و سطوح مختلف کم شنوایی ارائه می دهد. دستگاه های مناسب سفارشی: تمامی دستگاه های زیمنس را می توان به صورت سفارشی با متخصصان شنوایی برای شما نصب کرد. اپلیکیشنی با کاربری آسان. علاوه بر سفارشی سازی سمعک، این اپلیکیشن به شما امکان چت مجازی با متخصص شنوایی را نیز می دهد. معایب: گران. مجموعه سمعک های زیمنس مانند سایر دستگاه های شنوایی با کیفیت می تواند گران باشد. هزینه ها ممکن است بسته به موقعیت مکانی و خرده فروش شما متفاوت باشد.

قیمت سمعک زیمنس چقدر است؟

قیمت بسته به متخصص شنوایی و محل زندگی شما متفاوت است. سمعک های با کیفیت بالا، مانند سمعک های زیمنس ، می توانند بر اساس خدمات همراه یا خود دستگاه ها قیمت گذاری شوند. زیمنس دارای یک عملکرد جستجو است که به شما امکان می دهد فروشنده ای را پیدا کنید که دستگاه های شنوایی خود را ذخیره می کند. خرده فروشان باید یک دوره آزمایشی رایگان برای سمعک های موجود ارائه دهند. زیمنس بودجه ای برای سمعک خود ارائه نمی دهد. هنگام خرید یک دستگاه شنوایی زیمنس دارای 1 سال گارانتی می باشد. همچنین گزینه ای برای خرید گارانتی تمدید شده وجود دارد. این سمعک با یک برنامه همراه است که استفاده از آن رایگان است

آیا می توانید از بیمه استفاده کنید؟

اکثر سمعک های تجویزی، مانند سمعک های زیمنس، به طور کامل تحت پوشش بیمه پزشکی نیستند. سمعک: محصولات زیمنس زیمنس سمعک ساخته شده با تکنولوژی زیمنس را می فروشد. این شرکت انواع مختلفی از مدل ها را ارائه می دهد، از جمله: پشت گوش (BTE) کاملا درون کانال (CIC) درون کانال (ITC) داخل گوش (ITE) گیرنده در کانال (RIC) مجموعه سمعک های زیمنس به چندین خط تولید تقسیم می شود. آخرین فناوری نامرئی زیمنس زیمنس سیگنیا به تازگی سیستم سمعک نامرئی Silk Nx را به جدیدترین خانواده سمعک خود به نام Signia Nx اضافه کرده است. Silk Nx که بر اساس موفقیت سمعک Silk primax ساخته شده است، مجدداً 20٪ کوچکتر شده است و آن را تبدیل به دستگاهی آماده برای پوشیدن، مناسب فوری و نامرئی می کند.
شنوایی سنجی و سمعک فراشنوا
جهت مشاوره تلفنی و آنلاین با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید: 09105241071(مشاوره آنلاین) 02188949368 اینستاگرام جهت مشاهده نتایج درمان: Samak_farashenava (سمعک فراشنوا)

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.