سمعک گوشواره ای

سمعک گوشواره ای
سمعک گوشواره ای ::فناوری سمعک بیش از صد سال است که مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته است. در طول این مدت، سبک‌های سمعک به‌تدریج کوچک‌تر، باریک‌تر و کمتر به چشم می‌آیند که عمدتاً مرتبط با کاهش توانایی شنوایی و تقاضای کسانی است که کم شنوایی را تجربه می‌کنند. با این حال، اخیراً تقاضا برای لوازم جانبی سمعک و جواهراتی که به کاهش شنوایی کمک می کنند، افزایش یافته است، که اغلب پنهان، قابل مشاهده تر است و ارزش به رخ کشیدن دارد. بخش اطفال برای لوازم جانبی سمعک احتمالاً بیشتر از بخش بزرگسالان توسعه یافته است. کودکان معمولاً سطح بیشتری از انگ را در اطراف سمعک خود در کلاس‌ها و زمین‌های بازی تجربه می‌کنند. ما شاهد افزایش والدینی بودیم که خودشان به وسایل شنوایی فرزندشان اضافه می‌کردند، اغلب سبک هر روز را تغییر می‌دادند و لوازم جانبی مد را ارائه می‌کردند که به احساس هویت کودک کمک می‌کرد. یک کارآفرین جوان در ایالات متحده شروع به ساختن جذابیت ها برای سمعک های خود کرد که باعث افزایش تقاضا در بین دوستان مدرسه اش شد. طولی نکشید که این دختر جوان یک وب‌سایت و یک حساب Etsy داشت که در آن ابزارهای شنوایی و لوازم جانبی به مردم سراسر جهان می‌فروشد.

انواع سمعک ها

به لطف خلاقیت های منحصر به فرد ، سمعک ها می توانند حتی زیباتر شوند. مد با سمعک ها و فناوری پیشرفته روبرو می شود. طراحی سمعک راه بسیار زیادی را پیموده است: با ظاهر جدید شیک و ویژگی‌های جدید شیک، سمعک‌های شیک از همه نوع - در سمعک‌های گوش، سمعک bte، سمعک ric - ممکن است قدم بعدی باشد. در اینجا بررسی های ما برای 12 بهترین مد سمعک دیجیتالی است که در حال حاضر توسط استودیوهای طراحی مختلف طراحی شده است. سمعک گوشواره ای

پلاگ، مد سمعک دیجیتالی funky

این ترکیب سمعک به اضافه پیرسینگ برای افراد سخت شنوا و کم شنوایی است. سمعک PLUG شبیه یک پیرسینگ بزرگ و پرطرفدار به نام گیج است که در ترکیبات رنگی مختلفی ارائه می شود، به این معنی که می توانید به راحتی آن را مطابق با زیبایی خود شخصی سازی کنید. با این وجود، ظاهر پانک راکر احتمالا فقط برای جمعیت بسیار کمی جذاب است.

SoundsGood Hear-ring سمعک ، یک طراحی سمعک دیجیتال زیبا

این گوشواره سمعک که برای زنان مدرن طراحی شده است، مستقیماً از یک فیلم علمی تخیلی ساخته شده است. این سمعک SoundsGood توسط یک دانشجو طراحی شده است که تصاویری را در ذهن داشته است. گوشواره از یک تجسم کننده موسیقی کوچک ساخته شده است - به این معنی که امواج صوتی وارد سمعک شما را می گیرد و گرافیکی پویا ایجاد می کند. بنابراین می‌توانید امواج صوتی را در حین شنیدن آن‌ها ببینید، همه اینها در حالی که یک اکسسوری شیک پوشیده‌اید. این یک طراحی سمعک با بیان زیبایی است، اگرچه ممکن است تطبیق آن با یک لباس سخت باشد. البته در حالی که گوشواره سمعک ابتدا برای خانم ها طراحی شده بود، آقایان شیک نیز می توانند از آن استفاده کنند!

The WireEar سمعک ، یک سمعک دیجیتالی صاف

سمعک Wireear یک طراحی سمعک روان و شیک است که عملکردی در ذهن دارد. شکل هوشمند میکروفون را درست در جلوی گوش قرار می دهد و بلندگو درست داخل کانال گوش قرار می گیرد. با قرار دادن این عناصر ضروری سمعک به درستی، سازندگان امیدوارند مشکلات رایج سمعک، از جمله پژواک و کیفیت صدای ضعیف را کاهش دهند. در قسمت بصری، این سمعک مانند یک دستبند در اطراف گوش شما به نظر می رسد. در بالای یک دستگاه شنود کمکی بهبودیافته، یک وسیله جانبی عالی دارید.   جدیدترین سمعک گوشواره ای

Babelfisk سمعک ، سمعک دیجیتال با بینش

زندگی خود را به سبک زیرنویس کنید. یک مفهوم طراحی با عنوان سمعک Babelfisk، این عینک از نرم افزار تشخیص گفتار برای رونویسی کلمه گفتاری استفاده می کند. بنابراین وقتی کسی صحبت می کند، عینک از پروژکتورهای کوچک برای هجی کردن کلماتش درست جلوی چشمان شما استفاده می کند. این عینک ظاهری شیک و رترو دارد و جذابیت های قدیمی را با مواد مدرن ترکیب می کند. این سمعک شیک برای افراد کم شنوایی فوق العاده هیجان انگیز به نظر می رسد، اگرچه ممکن است کمی سخت باشد. کاربران همچنین باید نسبت به سوء تفاهم‌های احتمالی نسبتاً حساس بمانند، زیرا نرم‌افزار تشخیص گفتار بسیار عالی نیست.

HearRings سمعک ، یک سمعک دیجیتالی شیک

سمعک Hearrings که توسط شنوایی شناس نیمه ناشنوا برای سمعک های خودش طراحی شده است، دستگاه های کمکی را به لوازم جانبی تبدیل می کند. گوشواره ها با کریستال های سواروسکی ساخته شده اند و در رنگ های متنوع برای هماهنگی با لباس های مختلف تولید می شوند. در حالی که قلب‌ها حسی عجیب و غریب می‌افزایند و درخشش به گوش شما می‌افزاید، این مد سمعک احتمالاً برای مردان کمی جذاب خواهد بود.
سمعک زیمنس Vibe، سمعک دیجیتالی
سمعک Vibe افزوده زیمنس با طرح پلنگ نژادی خود در تاج گوش قرار می گیرد. ظریف است و مجرای گوش را باز می کند. مشابه Pulse، به نظر می رسد که کاربر سبک جدیدی از سوراخ کردن گوش را اتخاذ کرده است. سمعک های دیجیتال با انرژی خورشیدی قبیله ای این دستگاه سمعک با انرژی خورشیدی توسط اندرو کار، مهندس مکانیک در کمبریج طراحی شده است، که متوجه شد اکثر سمعک های اهدایی به آفریقا کمکی نمی کنند، زیرا نوع متفاوتی از کم شنوایی را که در غرب رایج تر است، درمان می کنند. سمعک توسعه یافته Carr برای کار کردن باید نزدیک گوش باشد، اما لازم نیست داخل آن پوشیده شود. دستگاه Carr دارای یک باتری داخلی با انرژی خورشیدی است و می توان آن را در گردنبند حلقه کرد یا به کلاه متصل کرد تا در کنار گوش فرد قرار گیرد. به این ترتیب، نسبت به طرح‌های سمعک صورتی روشن که در غرب دیده می‌شود، با فرهنگ‌های قبیله‌ای محلی بهتر ترکیب می‌شود. سمعک دسیبل، سمعک دیجیتالی توسط پریستمن گود سمعک Decibel (طراحی شده توسط Priestman Goode) که در نمایشگاه "Hearwear" موزه آلبرت و ویکتوریا در لندن به نمایش گذاشته شده است، از گوش های کاربر در محیط های پر سر و صدا محافظت می کند و در عین حال به صداهای خاصی اجازه می دهد از آن عبور کنند - مثلاً تلفن همراه، لپ تاپ یا پخش کننده MP3. سمعک میکروفون / سمعک IDEO این سمعک پس از آن ایجاد شد که IDEO با ایده اتصال میکروفون به نوار رسانایی که در اطراف لبه میز در یک نوار قرار دارد، ساخته شد. مشتریان سپس گوشواره های ارزان قیمت را از نوار خریداری می کنند سمعک دیجیتالی گلدفیش – توسط Human Beans بر اساس این تصور که ماهی قرمز دارای حافظه ده ثانیه است، این سمعک که توسط Human Beans ساخته شده است، دائماً ده ثانیه صدا را ضبط می کند. برای فعال کردن پخش مجدد، پوشنده فقط دست خود را از کنار گوش خود تکان می دهد.
شنوایی سنجی و سمعک فراشنوا
جهت مشاوره تلفنی و آنلاین با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید: 09105241071(مشاوره آنلاین) 02188949368 اینستاگرام جهت مشاهده نتایج درمان: Samak_farashenava (سمعک فراشنوا)

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.