سمعک یونیترون

سمعک یونیترون

سمعک یونیترون کاناداسمعک یونیترون

شرکت سمعک یونیترون کانادا (Unitron) در سال ۱۹۶۴ در ایالت Ontario بنا گذاشته شد و یکی از برند‌های موفق گروه سونووا (Sonova) به شمار می‌رود. شرکت یونیترون در بیش از ۱۹ کشور جهان نمایندگی انحصاری و در ۴۶ کشور نمایندگی غیر انحصاری دارد.

یونیترون انواع مدل ها را در مدل های مختلف تولید می کند که کیفیت صدای این مدل ها فوق‌العاده عالی بوده  و در رنج قیمتی متفاوتی وجود دارد. نمایندگی های یونیترون در شهرهای مختلف مانند تهران وجود دارد. افرادی که خواستار خرید سمعک یونیترون هستند به راحتی می‌توانند از طریق نمایندگی‌ها اقدام به خرید این  مدل ها  کنند.

[audio mp3="https://farashenava.com/wp-content/uploads/2020/10/سمعک-یونیترون.mp3"][/audio]

Samak Unitron دارای مدل های بسیار متنوع هستند. قیمت های متفاوتی نیز دارند یعنی تمام افراد با توجه به شدت کم شنوایی می‌توانند با توجه به نیاز خود محصول را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنند که خوشبختانه شرکت یونیترون با ارائه محصولات متنوع در سراسر جهان باعث شده است تا بیماران به راحتی و بدون مراجعه به محلی خاص بتوانند به این محصولات دسترسی پیدا کنند.

انواع سمعک یونیترون

 

سمعک MOXI(موکسی) یونیترون

این مدل از samak در واقع کوچکترین مدل های قابل شارژ می باشند که دارای طراحی بسیار زیبا و جذابی هستند و باعث می شوند فرد بیمار به راحتی و با وضوح  بالا صوت را دریافت کند.

از ویژگی‌های این مدل ها می‌توان به امکان شارژ و استفاده ۲۴ ساعت اشاره کرد که بدون وقفه و با یک بار شارژ کامل می توان به صورت روزانه از این محصولات استفاده کرد.

باتری استفاده شده در ساخت این محصولات به صورت یک سال قابل استفاده می باشد و شما خیلی راحت با شارژ این باتری ها می توانید از samak استفاده کنید. تکنولوژی خاص به کار رفته در ساخت این محصولات باعث شده است تا مکالمات با کیفیت فوق العاده بالا انجام شود. کوچکترین و ساده ترین مدل موجود در بازار می باشد که به وسیله برند معروف یونیترون که پیشرو در جهان تولید samak است به بازار عرضه  گردد.

کوچکترین سمعک یونیرتون کانادا

 

سمعک STRIDE(استراید) یونیترون

از مدل‌های دیگر این مدل ها که به وسیله کمپانی یونیترون به بازار عرضه شده است می‌توان به Samak STRIDE اشاره کرد که تکنولوژی های خاص به کار رفته در مدل STRIDE مدل های یونیترون باعث شده است این مدل بهترین مدل های موجود در ردیف دیجیتال تبدیل شود.این خانواده معمولاً به مدل های مختلف که در داخل گوش و یا پشت گوش قرار می گیرد، تقسیم بندی می شود.

سمعک استراید یونیترون

 

سمعک SHINE(شاین) یونیترون

این مدل ها برای بیمارانی که به دنبال Samak پشت گوشی برای افت شنوایی متوسط تا شدید می باشند، مناسب‌ترین گزینه است.

این خانواده دارای کیفیت فوق العاده عالی بوده و همچنین قیمت بسیار مناسبی دارد. از ویژگی‌های خاص این مدل ها می توان به امکان راحت گوش کردن به صداها در موقعیت های خاص اشاره کرد. با توجه به تکنولوژی هایی که در ساخت این محصولات استفاده شده است، این خانواده دارای ارزانترین قیمت می باشد.

 

سمعک MOXI ALL یونیترون

این مدل ها که جزو بهترین محصولات ارائه شده توسط شرکت یونیترون می باشد دارای باتری های قابل شارژ است و شما خیلی راحت می‌توانید تمام خواسته هایی که از یک دارید را به صورت کامل از این محصول دریافت کنید. مثلاً استفاده از این Samak ها باعث تجربه یک شنوایی مشابه با افراد نرمال می گردد. در گفتوگو با اطرافیان هیچگونه مشکلی در شنیدن صدا نخواهید داشت. همچنین برای تماس‌های تلفنی نیز، دراتصال به samak مشکلی وجود ندارد و شما خیلی راحت می توانید از طریق samak به صورت مستقیم تماس‌های تلفنی را پاسخ دهید. این مدل ها با یک بار شارژ در طول شب تا ۲۴ ساعت به راحتی می‌تواند نیازهای شما را برطرف کند و شما بدون هیچ گونه وابستگی جانبی به راحتی میتوانید به تلویزیون و یا سیستم های صوتی بیسیم دیگر وصل شوید و به صورت مستقیم اصوات را از آنها دریافت نمایید. اگر شما جزو افرادی هستید که به دنبال خرید Samak با کیفیت و همچنین با قیمت مناسب نیز هستید، خرید این مدل از samak ها را بر حسب نظر و تجویز پزشک به شما  توصیه می کنیم.

 

سمعک MOXI NOW یونیترون

این مدل ها که در حال حاضر جزو کوچکترین samak های موجود در دنیا می باشد، با قرارگیری در پشت گوش می‌تواند به صورت نامرئی در نظر گرفته شود، چون اندازه بسیار کوچکی دارد و به هیچ عنوان دیده نمی‌شود. همچنین دارای کیفیت بسیار عالی است که به شما امکان تجربه مکالمه و یا شنیدن صوت با شفافیت و وضوح بسیار بالا را می دهد.

 

سمعک MAX(مکس) یونیترون

این سمعک در دو مدل پشت گوشی وجود دارد و جزء یکی از قوی ترین سمعک ها می باشد. سمعک سوپرپاور مکس برای بیماران با کم شنوایی شدید و عمیق مناسب است. این سمعک ها دارای باتری 13 و 675 می باشند که قدرت هر کدام متفاوت می باشد.

تکنولوژی استفاده شده در این سمعک کاملا هوشمند و دارای چندین برنامه خودکار و اتومات می باشد. به این صورت که سمعک با قرارگیری در هر محیط برنامه مورد نظر فعال می شود تا بهترین درک گفتار برای بیمار فراهم شود.

سمعک MAX(مکس) یونیترون

 

سمعک یونیترون کانادا و جبران کم شنوایی

مهمترین موردی که در زندگی باعث برقراری ارتباط با اطرافیان و احساس لذت بیشتر می شود، ارتباط دو طرفه و امکان  گفتوگو و شنیدن صدای اطرافیان است که متاسفانه برخی از افراد با کم شنوایی ها در درجه های متفاوت مواجه هستند که باید برای رفع این مشکل از محصولات و یا samak های با کیفیت موجود در بازار استفاده کنند تا به راحتی بتوانند مشکلات ناشی از عدم دریافت صحیح صدا را رفع کنند. خوشبختانه وجود برندهای معتبر در جهان باعث پیشرفت در بحث تولید انواع مدل های هوشمند شده است. هر روز نسخه جدیدی از این محصولات وارد بازار می‌شود که دارای قابلیت های بسیار متنوع و عالی هستند، به گونه‌ای که می‌توانند به راحتی تمام مشکلاتی که یک فرد کم شنوا می‌تواند داشته باشد را حل کنند.

از جمله آن کمپانی ها می‌توان به شرکت یونیترون اشاره کرد که این شرکت با عرضه انواع samak ها به بازار، توانسته از بسیاری از مشکلات بیماران در سراسر جهان را رفع نماید. samak ها به افراد کمک می کنند تا در هر درجه ای از مشکل شنوایی به راحتی تمام اصوات را با جزئیات بسیار کامل بشنوند و بدون هیچ‌گونه صدای اضافی و یا نویزی بتوانند لذت یک گفتگو را در طول روز تجربه کنند.

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که با مشکل کم شنوایی روبرو هستید و یا یکی از اطرافیان شما دارای کم شنوایی هستند، در این حالت خیلی آسان می توانید با مراجعه به پزشک متخصص و بر حسب تجویز پزشک اقدام به خرید یکی از samak  های موجود در بازار کنید که خوشبختانه تنوع مدل های samak ها در بازار بسیار زیاد است و به راحتی قابل دسترس بیماران هستند. از معروفترین برندهای تولید کننده سمک می‌توان به یونیترون اشاره کرد که محصولات فوق العاده با کیفیت را به بازار عرضه کرده است.

 

سوالات متداول بیماران در مورد سمعک های یونیترون

*گروه سونوا(Sonova) شامل چه سمعک هایی می باشد؟ گروه سونوا شامل سمعک های فوناک(محصول کشور سویس)، سمعک های یونیترون(محصول کشور کانادا) و سمعک های هانساتون(محصول کشور آلمان) می باشد. اکثر سمعک های این سه گروه از نظر ظاهر شبیه به هم می باشند و تنها تفاوت های جزئی در ظاهر و حتی تکنولوژی های این سمعک ها مشاهده می شود. *آیا سمعک های فوناک، یونیترون و هانساتون دارای کیفیت یکسانی می باشند؟ بله. همانطور که در بخش بالا توضیح داده شده است تکنولوژی این سمعک ها شبیه به یکدیگر می باشد و تنها تفاوت آنها در یک برنامه یا ویژگی خاص می باشد. از این رو به دلیل شباهت این سه برند باید به کیفیت ساخت، عمر سمعک ها، خدمات پس از فروش و گارانتی شرکت ها برای خرید توجه شود. *قیمت سمعک های یونیترون چقدر می باشد؟ به طور کلی قیمت سمعک های یونیترون از  تا 5 میلیون تومان شروع می شود. *آیا سمعک های یونیترون برای درمان وزوز گوش(برنامه ماسکر) مناسب می باشند؟ سمعک های یونترون به جز سمعک شاین دارای برنامه وزوز گوش می باشند(سمعک شاین پلاس که اخیرا موجود شده است دارای برنامه وزوز گوش می باشد). علاوه بر این به دلیل پردازش هوشمند این سمعک ها در محیط های شنیداری مختلف امکان تنظیم برنامه های سمعک براساس وزوز گوش نیز امکان پذیر است. *چه سمعک هایی محصول کشور آلمان می باشد؟ برند هایی نظیر زیمنس، رکستون، ای ام، ادیوسرویس، هانساتون، محصول کشور آلمان می باشند.

 

 

کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا

تجویز انواع مدل های سمعک(نامریی، داخل گوشی و پشت گوشی) براساس کم شنوایی و شرایط بیمار با شرایط پرداخت ویژه و اقساط در کلینیک شنوایی سنجی فراشنوا انجام می شود. انجام صدادرمانی با دستگاه، تحریک الکتریکی، تجویز ماسکر یا سمعک های مخصوص وزوز گوش، مشاوره و رژیم غذایی مناسب برای وزوز برای بیماران با وزوز گوش در مرکز فراشنوا ارائه می شود. همچنین برای بیمارانی که به دلیل سن بالا یا مشکلات جسمی قادر به حضور در کلینیک نمی باشند امکان هم ویزیت(ویزیت سمعک یا تست شنوایی در منزل) فراهم شده است.

  برای ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین سمعک فراشنوا تماس حاصل فرمایید: 02188949368 02188958823 09105241071 برای مشاهده نتایج تجویز انواع سمعک و درمان های وزوز گوش به پیج فراشنوا در اینستاگرام مراجعه فرمایید: Samak_Farashenava@ کانال علمی تلگرام مرکز فراشنوا: https://t.me/farashenava      


دیدگاه ها درباره سمعک یونیترون

خیلی کامل توضیح دادین من اصفهان هستم انشالله هفته آینده خدمت میرسم واقعا لذت بردم از این توضیحات کامل.....تشکر

ممنون خیلی خوشحال هستیم که تونستیم به شما در این زمینه کمکی کنیم. موفق باشید


دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.