سمعک ace زیمنس

سمعک ace زیمنس
.

سمعک ایس Ace زیمنس

خلاصه:: سمعک ace زیمنس زیمنس تنها به صورت پشت گوشی ریک(سمعک در پشت گوش و رسیور داخل کانال گوش) وجود دارد و به دلیل وجود باتری 10(کوچکترین باتری) اندازه سمعک بسیار کوچک می باشد و جزء یکی از سمعک های نامریی در بین سمعک ها به شمار می آید. این مدل دارای 3 رده تکنولوژی شامل رده 3 پرایمکس، 5 پرایمکس، 7 پرایمکس می باشند و به ترتیب در 12 کانال، 16 کانال و 20 کانال پردازش صدا انجام می شود. این سه رده از نظر ظاهر شبیه به یکدیگر می باشند و تنها در تکنولوژی و امکانات تفاوت دارند(رده 3 نسبت به دیگر رده ها جزء رده پایین تر می باشند). از امکانات سمعک ace زیمنس علاوه بر اندازه بسیار کوچک سمعک می توان به سیستم وایرلس دو گوشی، تنطیم با اپلیکیشن در موبایل، برنامه های مخصوص موسیقی و راحتترین و با کیفیت ترین درک اشاره کرد.

هر آنچه در مورد سمعک Ace زیمنس باید بدانید

سمعک Ace زیمنس یکی از کوچکترین سمعک های پشت گوشی می باشد که برای افراد با مشکل دیده شدن سمعک و عدم استفاده از سمعک داخل گوشی بهترین گزینه است. این سمعک به صورت پشت گوشی ریک و برای کم شنوایی ملایم تا شدید مناسب می باشد. ظاهر و اندازه این سمعک در هر سه رده تکنولوژی یکسان و شبیه بهم می باشد. این سمعک در رده 7 پرایمکس دارای پهنای پاسخ فرکانسی تا 12 کیلوهرتز می باشد اما در مدل هایی پایین تر پاسخ فرکانسی کمتری وجود دارد. سمعک ace زیمنس . در بین این سه رده تکنولوژی، مدل 3 پرایمکس به دلیل اینکه از نظر امکانات نسبت به مدل های بالاتر دارای امکانات و کیفیت خوبی می باشد و همچنین قیمت مناسبی هم نسبت به بقیه مدل ها دارد محبوبیت بیشتری در بین بیماران ایجاد شده است. .

از دیگر ویژگی های سمعک Ace زیمنس:

  • Own Voice Processing(OVP)
(این برنامه سبب می شود بیمار در هنگام صحبت کردن صدای خود را به صورت طبیعی، بدون کلفتی و پیچش صدا بشنود. این برنامه در هر سه تکنولوژی(3/5/7 ایکس زیمنس) وجود دارد)
  • برنامه SpeechMaster:
(این برنامه ترکیبی از سه برنامه کاهش نویز، دایرکشنالیتی و تقویت صدا می باشد که سبب درک راحت و بدون تلاش بیمار می شود. برنامه کاهش نویز با کاهش نویز زمینه، دایرکشنالیتی با تمرکز بر جهت گوینده و تقویت با افزایش صداهای گفتاری با توجه به میزان کم شنوایی در نهایت سبب درک بهتر بیمار می شوند.)
  • برنامه HD Music
(این سمعک دارای برنامه ویژه موسیقی می باشد به این صورت که با افزایش محدوده پویایی به طور ویژه طراحی شده است که نوسانات شدتی در کنسرت و محیط های دیگر کنترل کند).
  • برنامه EchoShield
(راحتی شنیدن و درک گفتار حتی در محیط های کوچک نظیر اتاق که انعکاس صدا(اکو صدا) وجود دارد. اکو یا انعکاس صدا سبب ترکیب با صدای مستقیم گوینده و صداهای محیط می شود و در نتیجه راحتی شنیدن و درک گفتار برای بیمار کاهش می یابد).
  • سیستم وایرلس و بلتوث جهت اتصال به موبایل
(با وجود سیستم وایرلس و بلوتوث در سمعک و اتصال با اکسسوری easyTek امکان تلفن دو گوشی فراهم می شود)
  • توانایی سمعک کراس
(انتقال اطلاعات از یک طرف(سمت ناشنوا) به گوش دیگر(گوش سالم) جهت ایجاد شنوایی دو گوشی، جهت یابی بهتر و... ) به طور کلی سمعک Ace جزء سمعک های بسیار پرفروش در بین بیماران می باشد همچنین به دلیل وجود سه رده تکنولوژی و وجود امکانات مناسب در رده پایه از نظر قیمتی تمامی بیماران را پوشش می دهند. .
پرسش و پاسخ بیماران در مورد سمعک ایس Ace زیمنس
*آیا سمعک ایس Ace مدل داخل گوشی و نامریی دارد؟ سمعک های ایس سیگنیا یا زیمنس تنها به صورت پشت گوشی ریک با باتری شماره 10(کوچکترین سایز باتری) موجود می باشند. *میزان پوشش سمعک ایس زیمنس چقدر می باشد؟ سمعک های ایس زیمنس یا به طور کلی سمعک های ریک دارای 3 قدرت مختلف(پوشش از افت ملایم تا شدید) می باشد که از مزایای سمعک های ریک می توان در نظر گرفت. به این معنی که در صورت افزایش افت شنوایی دیگر نیاز به تعویض سمعک نمی باشد و تنها با تعویض رسیور سمعک مشکل برطرف می شود. *میزان عمر سمعک های پشت گوشی ریک چقدر است؟ میزان گارانتی سمعک های سیگنیا به مدت 1 سال می باشد اما از نظر طول عمر سمعک باید گفت کاملا بستگی به نحوه نگهداری بیمار دارد. بیشترین خرابی سمعک های ریک، رسیور(بخشی که در داخل گوش قرار می گیرد) می باشد.  *باتری سمعک های پشت گوشی ریک چند روز کار می کند؟ سمعک های پشت گوشی ریک دارای باتری با سایز های مختلف می باشد به طور مثال سمعک های پشت گوشی با باتری 10(زرد) طول عمر آنها بین 3 تا 5 روز می باشد. سمعک های پشت گوشی با باتری 312(رنگ قهوه ای) طول عمر آنها در حدود 5 تا یک هفته می باشد. سمعک های پشت گوشی با باتری 13(نارنجی) در حدود 10 روز قابل استفاده می باشند و همچنین طول عمر سمعک های پشت گوشی با باتری 675(آبی) در حدود 2 هفته می باشد. توجه داشته باشید میزان مصرف باتری یا طول عمر باتری سمعک بسته به میزان یا ساعات استفاده فرد، تکنولوژی سمعک(هرچه تکنولوژی بالاتر باشد در نتیجه پردازش صدا بیشتر می باشد و مصرف باتری افزایش می یابد)، محیط های ساکت و شلوغ که بیمار در آنجا حضور دارد(محیط های شلوغ نیاز به پردازش بیشتر و درنتیجه افزایش مصرف باتری انتظار می رود)، برنامه های سمعک و... وابسته می باشد. *آیا سمعک ایس Ace و پشت گوشی در برابر تعریق و آب مقاوم می باشند؟ بله. سمعک های پشت گوشی و پشت گوشی ریک به دلیل داشتن پوشش نانو و استاندارد IP68 در برابر تعریض و آب مقاوم می باشد. *اندازه سمعک های پشت گوشی ریک چقدر است؟ سمعک پشت گوشی ریک نسبت به سمعک های پشت گوشی با قالب در اندازه ای بسیار کوچک وجود دارد بخصوص در سمعک های ریک با باتری 10 و 312 اندازه سمعک در حدود یک بند انگشت می باشند. *مرکز تعمیر سمعک های پشت گوشی در تهران کجاست؟ کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا واقع در میدان فاطمی تهران تعمیرات تمامی برندهای سمعک را در سریعترین زمان ممکن انجام می دهد. .

کلینیک سمعک فراشنوا

تجویز جدیدترین سمعک های نامریی، ریک با کوچکترین سایز ممکن و بالاترین کیفیت و درمان صدای گوش یا وزوز گوش با جدیدترین روش های روزدنیا نظیر صدادرمانی با دستگاه، سمعک های مخصوص وزوز گوش(ماسکر)، تحریک الکتریکی با جریات مستقیم و متناوب(TDCS)، لیزر درمانی، موسیقی درمانی، ویتامین درمانی و رژیم غذایی مناسب برای وزوز گوش و... برای بیماران مراجعه کننده با وزوز گوش در مرکز فراشنوا انجام می شود. برای ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین سمعک فراشنوا تماس حاصل فرمایید: 02188949368 02188958823 09105241071 برای مشاهده نتایج تجویز انواع سمعک و درمان های وزوز گوش به پیج فراشنوا در اینستاگرام مراجعه فرمایید: Samak_Farashenava@ کانال علمی تلگرام مرکز فراشنوا: https://t.me/farashenava

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.