سمعک اکتیو پرو Active Pro زیمنس

سمعک اکتیو پرو Active Pro زیمنس
.

سمعک اکتیو پرو زیمنس Active pro

. سمعک Active Pro زیمنس ::های که در این سمعک وجود دارد برای اکثر استفاده کنندگان سمعک بسیار جالب می باشد. یکی از این ویژگی ها قابلیت شارژ در سمعک داخل گوشی اکتیو پرو می باشد که دریک کلام می توان گفت سمعک شارژی داخل گوشی با امکان اتصال به موبایل، بلوتوث می باشد. سمعک Active  سیگنیا به صورت داخل گوشی پیش ساخته می باشد که به معنی عدم نیاز به قالبگیری و ساخت سمعک می باشد. سمعک اکتیو زیمنس در دو مدل معمولی و پرو می باشد که هر دو به صورت پیش ساخته و همراه با پروب برای بیمار قابل استفاده است. سمعک اکتیو پرو زیمنس تنها یک رابط برای موزیک و تماس های تلفنی نمی باشد بلکه افزایش بهبود شنیدن بخصوص در محیط های اکوستیکی سخت با این سمعک براورده می شود. .

ویژگی های سمعک اکتیو و اکتیو پرو زیمنس:

*عدم نیاز به قالبگیری و ساخت قالب *توانایی شارژ شدن سمعک *توانایی تنظیمات دیجیتالی *سیستم بلوتوث دوگوشی و ارتباط با گوشی و سایر وسایل صوتی . این سمعک همانند سمعک سیلک زیمنس نیاز به قالب گیری و ساخت سمعک وجود ندارد. در سمعک های پیش ساخته از پروب های مخصوص که بر روی سمعک قرار می گیرد استفاده می شود در واقع نقش این پروب ها نگه داشتن سمعک در داخل کانال گوش می باشد. این پروب ها در سایز ها و اندازه های مختلف و به صورت open و close برای استفاده از کم شنوایی های مختلف وجود دارد. قابلیت شارژ در این سمعک ها به این صورت می باشد که با هر بار شارژ به مدت 26 ساعت قابلیت استفاده از سمعک وجود دارد. همچنین جعبه یا محفظه های شارژر سمعک در اندازه ای کوچک می باشد که قابلیت جابه جایی آسان برای بیمار فراهم می کند. سمعک Active Pro زیمنس از دیگر ویژگی های این سمعک می توان به افزایش درک گفتار در هر موقعیت و جهتی اشاره کرد. در اکثر افراد کم شنوا توانایی درک گفتار از پشت سر بسیار سخت می باشد اما با سمعک های جدید زیمنس این مشکل به راحتی برطرف می شود. توانایی اتصال به موبایل با استفاده از نصب app از دیگر ویژگی های این سمعک می باشد. اکثر سمعک های سال 2020-2019 به بعد دارای این ویژگی و امکان اتصال مستقیم به موبایل فراهم می شود. با استفاده از app امکان تغییر ولوم سمعک، برنامه ها و مشاهده میزان باتری سمعک وجود دارد. در سمعک های رده بالا با اتصال مستقیم سمعک به موبایل، سمعک همانند هندزفری عمل می کند و بیمار به راحتی می تواند با سمعک نیاز خود را برطرف کند. .

سوالات مرتبط با سمعک های سیگنیا و سمعک اکتیو پرو:

*آیا سمعک های داخل گوشی قابل شارژ وجود دارد؟

بله. سمعک اکتیو و اکتیو پرو جزء اولین سمعک داخل گوشی قابل شارژ می باشد. اکثر سمعک های قابل شارژ به صورت پشت گوشی و ریک موجود می باشند.

*جدیدترین تکنولوژی سمعک های سیگنیا کدام است؟

جدیدترین تکنولوژی سمعک های سیگنیا، تکنولوژی ای ایکس می باشد که دارای بالاترین کیفیت صدا در بین سایر تکنولوژی های سمعک می باشد.

*آیا سمعک های اکیتو و اکیتو پرو امکان ارتباط مستقیم با موبایل را دارند؟

بله. سمعک اکیتو و اکیتو پرو جزء جدیدترین سمعک های داخل گوشی می باشد که امکان ارتباط مستقیم با موبایل دارد. همچنین سمعک اون own از برند اتیکن نیز ویژگی ارتباط مستقیم با موبایل را دارد.

*تحویل سمعک های اکیتو و اکتیو پرو چند روزه است؟

سمعک های اکتیو و اکیتو پرو سیگنیا به صورت پیش ساخته می باشند و نیاز به قالب گیری ندارند. از این رو امکان تحویل سمعک در جلسه اول وجود دارد.

*برای تعمیر باید به کجا مراجعه شود؟

جهت تنظیم و تعمیر انواع مدل های سمعک باید به کلینیک های شنوایی سنجی مراجعه شود. متخصص شنوایی شناس ابتدا با ارزیابی های اولیه را انجام می دهد و در صورت سوخته بودن قطعات داخلی به شرکت ارسال می شود. .

کلینیک سمعک فراشنوا

تجویز جدیدترین سمعک های روز دنیا با شرایط پرداخت اقساطی برای تمامی بیماران ارائه می شود. علاوه بر این در مرکز فراشنوا تنظیم و تعمیر انواع سمعک های داخل گوشی، پشت گوشی و ریک انجام می شود. همچنین مرکز فراشنوا به صورت تخصصی بر روی درمان وزوز گوش با چندین روش جدید که بالاترین میزان اثربخشی را داشته اند انجام می دهد. برای ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین سمعک فراشنوا تماس حاصل فرمایید: 02188949368 02188958823 09105241071 برای مشاهده نتایج تجویز انواع سمعک و درمان های وزوز گوش به پیج فراشنوا در اینستاگرام مراجعه فرمایید: Samak_Farashenava@ کانال علمی تلگرام مرکز فراشنوا: https://t.me/farashenava 02188492046 02188492162

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.