سمعک Leox برنافن

سمعک Leox برنافن

سمعک Leox برنافن جدیدترین سمعک 2021 برنافن

سمعک Leox برنافن سویس

سمعک leox یکی از جدیدترین و قوی ترین سمعک های برند برنافن سویس می باشد که در سال 2021 عرضه خواهد شد. این سمعک به دلیل قدرت بسیار بالای خود برای بیماران با کم شنوایی شدید و عمیق بسیار مناسب می باشند. از سمعک های هم رده این مدل می توان به سمعک اکسید اتیکن(سمعک Exceed) و سمعک ترک سونیک(سمعک Trek) اشاره کرد که تمامی این مدل ها محصول سال 2021 می باشند.

سمعک Leox برنافن

سمعک لویکس دارای دو مدل 3 و 7 می باشد که هر کدام دارای سمعک با قدرت سوپرپاور و التراپاور می باشند. رده سه سمعک لویکس دارای 10 باند پردازشی و سمعک های رده 7 دارای 14 باند پردازشی می باشند.

تکنولوژی استفاده شده در سمعک جدید Leox پردازشگر True Environment می باشد که اصوات گفتاری را به بالاترین سطح طبیعی بودن برای بیماران فراهم می کند. از ویژگی های قابل توجه در این سمعک توانایی شارژ شدن سمعک، امکان ارتباط دو گوشی در سمعک ها با هدف کاهش نویز محیط به صورت همزمان و تعادل بین صدای دو گوش، برنامه های قوی فیدبک گیری، چندین برنامه های کاهش نویز محیط جهت افزایش نسبت سیگنال در محیط های شلوغ و... می باشد.

به طور کلی این سمعک با امکانات و ویژگی های جدید و هوشمند خود طبیعی ترین گفتار، راحتی شنیدن، تقویت مناسب صداهای بلند(عدم آزاردهندگی در مواجهه با صداهای بلند) را برای بیماران با کمترین باقی مانده شنوایی فراهم می کند.

سمعک Leox برنافن

سمعک پرقدرت Leox برنافن

سمعک Leox برنافن از اولین سمعک های سوپرپاور و التراپاور می باشد که در آن از پردازش Environment استفاده شده است. با قدرت استثنایی، بهبود فهم گفتار و ارتباط آسان با سایر وسایل صوتی سبب شده سمعک لویکس برای تمام سنین دارای استفاده آسان و راحت داشته باشد.

در سمعک های لویکس با پردازش جدید با افزایش بهره سمعک به اندازه مناسب و افزایش خروجی سمعک به طور هوشمند و همچنین کاهش تاخیر در پردازش و طبیعی کردن صدا سبب قابل تشخیص بودن صداها و کلمات و کمک به شناسایی دقیق تر مکان و منبع صدا(جهت یابی بهتر صدا) می شود.

از مشکلات اصلی بیماران با سمعک کاهش توانایی درک گفتار در محیط شلوغ می باشد. در سمعک های جدید برنافن با بهبود نسبت سیگنال به نویز منجر به درک بهتر گفتار و فهم کلمات می شود.

سمعک Leox برنافن

همچنین وجود سیستم وایرلس 2.4 گیگاهرتز سبب ارتباط آسان تر و بهتر با وسایل صوتی و موبایل و کاهش مصرف انرژی شده است. سیستم وایرلس بخصوص برای کودکان با کم شنوایی در مدرسه گزینه بسیار مفیدی می باشد.

سمعک Leox تنها به صورت پشت گوشی و با دو اندازه مختلف وجود دارد مدل سوپرپاور با باتری 13 و مدل التراپاور با باتری شماره 675 قابل استفاده می باشد. این سمعک(مدل سوپرپاور و التراپاور) با داشتن پوشش نانو دارای استاندارد IP68 می باشند که به زبان ساده تر می توان انها را سمعک ضدآب در نظر گرفت.

تکنولوژی True Environment Processing

استفاده از سمعک بخصوص در کودکان با کم شنوایی تاثیر مثبتی بر رشد زبان و درک گفتار در محیط های مختلف نشان داده است. به علاوه کودکان باید تمامی صداهای محیط و گفتار را بشنوند تا آنها بتوانند جهت یابی صدا، درک گفتار در محیط های مختلف و شرایط دیگر را در حافظه خود بسپارند و یاد بگیرند.

 

سمعک Leox با پردازش جدید خود امکاناتی نظیر شناسایی تمامی صداها به صورت قابل تشخیص، کمک به شناسایی مکان و منبع صدا، درک بهتر گفتار در تمامی محیط ها بخصوص محیط شلوغ، راحتی در شنیدن صداهای محیط و گفتاری برای بیمار فراهم می کند تا بتواند بهترین بهره را از سمعک داشته باشند.

در مدل های قدیمی پاور سمعک صداها را در بالاترین سطح شدت بدون فراهم کردن توانایی تمایز واضح برای انواع صداها تقویت می کرد اما در سمعک ها با پردازش جدید با بررسی و آنالیز محیط اطراف تقویت صدا را انجام می دهند. همچنین در سمعک ها با پردازش جدید تنها صداهای گفتاری تقویت نمی شود بلکه سبب وضوح و قابل فهم بودن آنها می شوند.

سمعک Leox برنافن

کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا

جهت تجویز انواع مدل های سمعک، تعمیر و تنظیم انواع سمعک با مرکز تخصصی فراشنوا تماس حاصل فرمایید:

02188949368

09105241071


دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.