سمعک nera2 اتیکن

سمعک nera2 اتیکن
.

سمعک نرا Nera 2 اتیکن

سمعک nera2 اتیکن دو محصول سال 213-2014 و دارای دو مدل Nera2/Nera2 pro می باشد. تکنولوژی به کار رفته در این سمعک هوشمند بوده و توانایی یادگیری یکی از ویژگی های جالب این سمعک می باشد. سمعک Nera2 دارای 16 کانال پردازشی(8 باند) و Nera2 pro دارای 10 کانال پردازشی می باشد. توانایی ساخت سمعک به صورت 100درصد نامریی در این مدل وجود ندارد. برنامه وزوز گوش با ارائه چندین صدا، درک گفتار از پشت سر، کاهش نویز محیط، برنامه قوی جلوگیری از فیدبک یا سوت سمعک و... در این سمعک وجود دارد. .

توضیح کامل سمعک Nera 2

سمعک نرا اتیکن همانند سمعک آلتا که در بالا اشاره شد دارای دو مدل nera2 و nera2 pro می باشد که مانند مدل قبلی رده سمعک pro از نظر تکنولوژی و تعداد کانال بالاتر است. این مدل سمعک دارای سطح تکنولوژی هوشمند بوده و از نظر ظاهر دارای تمامی مدل های سمعک(سمعک داخل گوشی، سمعک پشت گوشی، سمعک ریک) می باشد اما سمعک با صفحه مشکی که به نوعی برای سمعک های صددرصد نامریی مشخص شده است موجود نمی باشد. از نظر میزان پوشش دهی برای بیماران با کم شنوایی ملایم تا شدید بسیار مناسب می باشد و رضایت تمام بیماران جلب می شود. سمعک nera2 اتیکن . تجربه نویسنده: تجویز این مدل در بیماران بخصوص افراد با مشکل دیده شدن سمعک بسیار کارامد بود و علاوه بر این از نظر کیفیت صدا و سازش پذیری در طول 2 هفته ایجاد می شود. .

ویژگی های سمعک Nera2 اتیکن:

  1. در تمامی مدل های سمعک داخل گوشی، سمعک پشت گوشی و سمعک ریک می باشد.
  2. دارای 16 کانال برای آنالیز صدا و 6 برنامه متفاوت برای محیط های مختلف بیمار
(توجه شود بیمار با فشار دادن دکمه برنامه سمعک را تغییر می دهد و برنامه مورد نظر خود را انتخاب می کند)
  1. امکان اتصال به ریموت کنترل (افزایش/کاهش صدا)، تغییر برنامه های سمعک و اتصال به استریمر
(دستگاه استریمر به عنوان رابط بین سمعک و موبایل، تلویزیون، تلفن ثابت و ... می باشد)
  1. سمعک آلتا، سمعک نرا و سمعک ریا از نظر ظاهر یکسان اما از نظر تکنولوژی سمعک متفاوت می باشند.
  2. بیشتر شدن صدای آرام برای درک تمامی صداها در محیط های مختلف
  3. سمعک های مدل Pro نسبت به مدل قبلی خود از نظر امکانات و برنامه سمعک و تکنولوژی بسیار متفاوت می باشند.
.
سوالات اکثر بیماران در مورد سمعک نرا Nera
*آیا سمعک نرا اتیکن در بازار موجود می باشد؟ 
خیر. به دلیل ارائه سمعک های جدید با تکنولوژی و کیفیت بسیار بالاتر این سمعک ها در بازار موجود نمی باشند.
*در صورت شنیدن صدا در گوش یا سر باید به کجا مراجعه کنم؟
اگر شنیدن صدا در سر یا گوش برای چند ساعت در طول روز و بیشتر از چند روز تکرار شد. مراجعه به کلینیک های شنوایی سنجی برای ارزیابی شنوایی و وزوز گوش لازم است. در صورتی که تنها در یک گوش وزوز شروع شود انجام تست ادیومتری و  MRI برای بررسی تومورهای عصب شنوایی لازم و ضروری است. هرچه درمان وزوز گوش سریعتر انجام شود دوره درمانی بیمار نیز کوتاه تر می باشد.
*آیا استفاده از سمعک مخصوص وزوز گوش برای درمان وزوز مفید است؟
بله. یکی از روش های اصلی درمان وزوز گوش که در اکثر کشورهای دنیا استفاده می شود روش صدادرمانی یا Sound Therapy می باشد. طبق رفرنس ها و مقالات انجام صدادرمانی به مدت 3 تا 6 ماه زمان نیاز دارد(حتی در بعضی مقالات بیان شده است برای درمان وزوز گوش به 6 تا 9 ماه زمان لازم است) اما به دلایل مختلف امکان مراجعه به کلینیک و درمان وزوز برای این مدت وجود ندارد و از طرف دیگر بسیاری از بیماران با وزوز گوش از فاصله های دور به کلینیک های شنوایی مراجعه می کنند از این رو تهیه سمعک قادر به پوشش و رفع این مشکلات می باشد و بیمار می تواند برای مدت طولانی و چند بار در طول روز از روش صدادرمانی بهره ببرد.
*آیا درمان قطعی برای وزوز گوش وجود دارد؟
بله. امروزه با وجود روش های جدید در درمان وزوز گوش امید بیشتری برای حذف وزوز به وجود آمده است. از طرف دیگر شاید این روش ها به تنهایی در کاهش یا حذف وزوز گوش موثر نباشد اما زمانیکه چند روش درمانی برای یک بیمار انجام می شود میزان و شانس حذف وزوز گوش بسیار افزایش می یابد. درمان وزوز گوش نیاز به زمان و صبر بیمار دارد. همانند هر بیماری که نیاز به دوره خود برای بهبود دارد وزوز گوش نیز اینگونه می باشد و بیماران نباید در درمان وزوز عجله و استرس بیش از حد داشته باشند.
*نحوه پرداخت اقساطی خرید سمعک در کلینیک فراشنوا چگونه است؟
در کلینیک شنوایی فراشنوا تجویز سمعک ابتدا بر اساس میزان کم شنوایی و شرایط بیمار انتخاب می شود و برای بیمارانی که قادر به خرید نقد سمعک نمی باشند شرایط اقساط قرار داده است. پرداخت اقساط هزینه سمعک ها به این صورت است که 50 درصد مبلغ ابتدا به صورت نقد پرداخت می شود و مابقی با توجه به قیمت سمعک در چندین قسط با توجه به شرایط مالی بیمار تنظیم می شود.
*گارانتی سمعک های اتیکن و سایر برندها چند سال می باشد؟
گارانتی سمعک های اتیکن در سال های گذشته 2 سال بود اما در سال های اخیر تنها 1 سال می باشد. اکثر برندهای سمعک نیز میزان گارانتی سمعک های خود را به مدت 1 تحت پوشش قرار می دهند. .
کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا

(مرکز تخصصی وزوز و سمعک در تهران)

ارائه جدیدترین سمعک های نامریی و قوی 2022-2023 با  پرداخت اقساط، درمان وزوز گوش با جدیدترین روش های روزدنیا نظیر صدادرمانی با دستگاه، سمعک های مخصوص وزوز گوش(ماسکر)، تحریک الکتریکی با جریات مستقیم و متناوب(TDCS)، لیزر درمانی، موسیقی درمانی، ویتامین درمانی و رژیم غذایی مناسب برای وزوز گوش و... برای بیماران مراجعه کننده با وزوز گوش در مرکز فراشنوا انجام می شود. برای ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین سمعک فراشنوا تماس حاصل فرمایید: 02188949368 02188958823 09105241071 برای مشاهده نتایج تجویز انواع سمعک و درمان های وزوز گوش به پیج فراشنوا در اینستاگرام مراجعه فرمایید: Samak_Farashenava@ کانال علمی تلگرام مرکز فراشنوا: https://t.me/farashenava

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.