سمعک opnاتیکن

سمعک opnاتیکن
.

سمعک او پی ان opn اتیکن

. سمعک opn اتیکن محصول کشور دانمارک می باشد و جزء یکی از پرفروش ترین سمعک های دنیا بخصوص ایران می باشد.  سمعک opn اتیکن و Opn S یکی از جدیدترین سمعک های عرضه شده این برند و محصول 2019-2020 می باشند. به طور کلی سمعک Opn و Opn s در سه رده مختلف Opn1/2/3 وجود دارد که رده یک آن از بقیه بالاتر و در نتیجه امکانات و کیفیت و حتی هزینه بالاتری نیز دارد.  سمعک او پی ان از نظر ظاهر و مدل به مدل های صددرصد نامریی(کیت و صفحه مشکی)، داخل گوشی(کیت و صفحه بژ)، پشت گوشی ریک و پشت گوشی پاور و پاورپلاس تقسیم بندی می شود. همچنین در تقسیم بندی قدرت و محدوده پوشش می توان گفت برای بیماران از افت ملایم تا شدید(محدوده 105) جزء بهترین گزینه ها می باشد. از ویژگی های قابل توجه سمعک او پی ان یا Opn s افزایش درک گفتار به میزان 30 درصد نسبت به سمعک های قدیمی تر می توان اشاره کرد. علاوه بر این، قابلیت شارژ و عدم نیاز به باتری در سمعک Opn/Opn s وجود دارد که بیمار ا توجه به شرایط خود قدرت انتخاب نحوه شارژ کردن سمعک را دارد که گزینه بسیار خوبی می باشد. همچنین در سمعک Opn/Opn s برای بیمارانی که در مناطق مرطوب و شرجی کشور زندگی می کنند گزینه بسیار خوبی می باشد زیرا به دلیل وجود پوشش نانو در اطراف پوسته سمعک و بر روی قطعات داخلی سمعک از آسیب جلوگیری می کند.(سمعک ضدآب او پی ان) *توجه: سمعک Opn s در رده بالاتری نسبت به Opn معمولی می باشد از این رو بهتر است بیماران رده بالاتر سمعک او پی ان اس را برای خرید انتخاب کنند. *توجه2: سمعک او پی ان و او پی ان اس نسبت به سمعک های روبی و سیا دارای رده بالاتری از نظر امکانات، پردازش، کیفیت صدا و رضایت بیمار می باشند. *توجه3: قیمت سمعک او پی ان opn اتیکن و Opn S در مراکز شنوایی در حدود قیمت 15 میلیون تومان به بالا می باشد که بسته به مدل سمعک متفاوت می باشد.

سمعک opn اتیکن .

چرا سمعک های Opn جزء بهترین سمعک های دنیا می باشند؟

. *30 درصد پردازش بیشتر در سمعک های جدید که سبب طبیعی بودن و کیفیت بالاتر صدا می شوند. (این افزایش پردازش برای افرادی که باقیمانده شنوایی کمی دارند بسیار ارزشمند می باشد زیرا سبب ایجاد درک بهتر بخصوص در محیط های شلوغ می شود) *افزایش درک صداهای آرام تا حد 20 درصد و ایجاد مکالمه لذت بخش بدون سوت یا عدم درک گفتار *بالاترین تکنولوژی برای جلوگیری از فیدبک یا سوت سمعک (در این تکنولوژی سمعک همواره به دنبال سوت یا فیدبک می باشد و زمانی که فیدبک شناسایی شد بدون کاهش بهره و کیفیت صدا با تولید صدایی در فاز مخالف از بروز فیدبک جلوگیری می کند.) *حفظ بالاترین کیفیت درک گفتار بخصوص در محیط شلوغ و نویزی (اکثر سمعک ها در محیط ساکت درک گفتاری مناسب فراهم میکنند اما در محیط های شلوغ حفظ درک گفتار به مراتب سخت تر می باشد. در سمعک های جدید اتیکن با کاهش نویز محیط و صداهای اضافه و انتخاب و تغییر بین مکالمه های افراد بهترین درک را فراهم میکند. *شناسایی صدا از جهت های مختلف و منبع متفاوت حتی در پشت سر (ارتباط دو گوشی بین سمعک ها و انتقال اطلاعات بین دو سمعک امکان درک گفتار در تمام جهت را فراهم میکند) *تمرکز روی صداها با بالاترین دقت در جهات مختلف (شناسایی تمامی صدا و جداکردن آنها از یکدیگر جهت درک بهتر گفتار) *امکان انتقال فرکانسی بخصوص در افراد مشکوک به منطقه مرده شنوایی (در مواردی که فرد با کم شنوایی از سمعک استفاده نکند به مرور بخش هایی از حلزون و عصب به دلیل عدم تحریک از بین می روند، در این سمعک ها امکان انتقال صدای منطقه مرده به منطقه سالم و درک تمامی صداها وجود دارد.) *قابلیت شارژ یا استفاده از باتری های یک ساله(باتری های طلایی) *100 درصد ضدآب بودن سمعک *برنامه وزوز گوش با ارائه چندین صدا برای بیمار جهت پوشش وزوز گوش(صدای نویز باند باریک یا نویز پهن باند، صدای محیط و آبشار) *توجه به موزیک همراه با برنامه های تقویت صدای موسیقی برای درک بهتر آن (در سمعک های قدیمی اکثر اوقات موسیقی به عنوان نویز شناسایی و برای فرد کاهش داده می شود. اما در سمعک های جدید اتیکن با استفاده از برنامه ها یا الگوریتم های خاص درک و شنیدن موسیقی برای بیماران با افت های بالا امکان پذیر شده است) .

تفاوت سمعک های قدیمی با سمعک های جدید:

. در سمعک های قدیمی به دلیل پهنای پاسخ فرکانسی(فرکانس هایی که سمعک تولید می کند) کمتر مقدار زیادی از صداهای محیط حذف می شدند و در نتیجه به دلیل عدم تحریک تمامی مناطق شنوایی درک مناسب گفتار ایجاد نمی شد. اما در سمعک های جدید این مشکل به راحتی حل شده است. با تولید سمعک های جدید به دلیل تکنولوژی بالای این سمعک ها(سمعک Opn) تمامی صداها به مغز منتقل می شود. همچنین سمعک نویز محیط را کاهش می دهد و صدایی که منتقل می شود بسیار صاف و بدون نویز می باشد. از دیگر تفاوت بین این دو مدل سرعت پردازش بالای این سمعک ها می باشد که در طبیعی شنیدن صدای گفتار بسیار کمک کننده می باشند. .

قیمت سمعکهای اتیکن چقدر است؟

. قیمت تمام سمعک ها با توجه به تکنولوژی که در ساخت آن به کار رفته است متغیر است در واقع نمی‌توانیم قیمت ثابتی را برای محصولات به شما اعلام کنیم. اما همانند دیگر برندهای موجود در بازار سمعک های اتیکن در رنج قیمت متفاوتی وجود دارد که برای تمام گروهها مناسب و قابل خرید می باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع سمعک ها و قیمت آنها با کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا تماس بگیرید. در سمعک های جدید اتیکن با استفاده از تکنولوژی وایرلس یا همان بیسیم امکان اتصال مستقیم به موبایل بدون هیچ رابطی امکان پذیر می باشد که با استفاده از یک برنامه یا اپلیکیشن می توان به راحتی سمعک را به دلخواه و با توجه به شرایط محیط تنطیم کرد. در سمعک های قدیمی سمعک ها با وسیله رابط به موبایل یا سایر وسایل صوتی و تصویری متصل می شدند و از طریق رابط صدا کم و زیاد یا تغییر برنامه انجام می شود.

کلینیک شنوایی و تجویز سمعک فراشنوا

برای ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین سمعک فراشنوا تماس حاصل فرمایید: 02188949368 02188958823 09105241071 برای مشاهده نتایج تجویز انواع سمعک و درمان های وزوز گوش به پیج فراشنوا در اینستاگرام مراجعه فرمایید: Samak_Farashenava@ کانال علمی تلگرام مرکز فراشنوا: https://t.me/farashenava

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.