سمعک pureزیمنس

سمعک pureزیمنس
.

سمعک پیور Pure زیمنس شارژی

(سمعک پیور Charge&Go X)

سمعک پیور pure زیمنس با تکنولوژی ایکس یکی از جدیدترین سمعک های زیمنس می باشد. این سمعک در 3 رده به صورت 3ایکس، 5ایکس و 7 ایکس وجود دارد که 7ایکس نسبت به رده های دیگر دارای امکانات بیشتری می باشد. تعداد کانال نیز در این سه رده متفاوت می باشد که به ترتیب از رده بالا به پایین شامل 20 کانال، 16 کانال، 12 کانال پردازشی می باشد. سمعک pureزیمنس تنها به صورت پشت گوشی ریک(رسیور داخل کانال گوش) موجود می باشد و قابلیت شارژ(همراه با شارژر) یکی از ویژگی های این سمعک می باشد. دیگر ویژگی های این سمعک وجود برنامه طبیعی بودن(عدم پیچش و کلفتی صدا) صدای فرد استفاده کننده از سمعک در هنگام شنیدن صدای خود، توانایی اتصال مستقیم به موبایل اپل و اندوریید، کیفیت و وضوح صدای گفتاری و ... می باشد. .

توضیح کامل سمعک Pure زیمنس

. سمعک pureزیمنس با تکنولوژی جدید ایکس از جدیدترین سمعک های گروه زیمنس می باشد. این سمعک قابلیت استفاده به صورت شارژی را دارد بخصوص برای بیماران با عدم توانایی تعویض باتری گزینه بسیار مناسبی می باشد. این سمعک در سه رده که در بالا به ان اشاره شد وجود دارد و تفاوت این سه رده در امکانات و ویژگی های تعریف شده در هر رده تکنولوژی می باشد. در بالا اشاره شد که این سمعک تنها به صورت پشت گوشی ریک قابل استفاده می باشد و بنابراین برای افت های ملایم تا شدید گزینه بسیار مناسبی می باشد. همچنین این سمعک را می توان با قالب به صورت مولد یا با پروب تجویز کرد. سمعک pureزیمنس

چرا سمعک پیور Pure ایکس برای افراد با کم شنوایی گزینه مناسبی است؟

.

ویژگی ها و امکانات سمعک پیور سیگنیا با تکنولوژی ایکس:

. *تکنولوژی Dynamic Soundscape Processing در سمعک پیور ایکس: (طراحی و بررسی مجدد سنسور های اکوستیکی و حرکتی سمعک سبب فراهم کردن اطلاعاتی در مورد  نوع محیط بیمار می شود. این اطلاعات در ایجاد وضوح صدا، طبیعی بودن و کیفیت صدا در تمامی محیط های شنوایی نقش دارد. این برنامه در هر سه تکنولوژی(3/5/7 ایکس زیمنس) وجود دارد). *برنامه Motion Sensors در سمعک پیور ایکس: (این برنامه با بررسی حرکت فرد استفاده کننده از سمعک نظیر ایستادن ثابت، حرکت، دویدن و ... سعی در پردازش صدا جهت بهبود صدای سمعک و طبیعی بودن آن می شود) *برنامه Acoustic Sensor در سمعک پیور ایکس: (سمعک با بدست آوردن اطلاعاتی از مکان یابی صدا، کشف صدای خود بیمار، نسبت سیگنال به نویز و موارد دیگر محیط اکوستیکی و شنیداری بیمار را شناسایی می کند و در نتیجه با شناسایی محیط و انتخاب برنامه مناسب بهترین درک را فراهم می کند). برنامه پردازش صدای خود بیمار در سمعک پیور Own Voice Processing(OVP): (این برنامه سبب می شود بیمار در هنگام صحبت کردن صدای خود را به صورت طبیعی، بدون کلفتی و پیچش صدا بشنود. این برنامه در هر سه تکنولوژی(3/5/7 ایکس زیمنس) وجود دارد) *اتصال مستقیم سمعک به موبایل و تغییر شدت صدا از طریق نصب برنامه بر روی گوشی در سمعک پیور: در این سمعک ها امکان اتصال مستقیم به موبایل اپل بدون هیچ اکسسوری قابل انجام است. همچنین علاوه بر کم و زیاد کردن صدا، امکان تلفن دوگوشی و موسیقی دو گوشی وجود دارد. برای گوشی های اندوریید استفاده از اکسسوری به راحتی قابل انجام می باشد. این برنامه در هر سه تکنولوژی(3/5/7 ایکس زیمنس) وجود دارد) .

سوالات اکثر بیماران در مورد سمعک پیور سیگنیا

. *جدیدترین تکنولوژی سمعک های زیمنس چیست و سایر تکنولوژی های آنها چه فرقی باهم دارند؟  جدیدترین تکنولوژی سمعک های زیمنس تکنولوژی ای ایکس می باشد. تکنولوژی های زیمنس به ترتیب از قدیم به جدید شامل بایننسBX)، پرایمکس(PX)، ان ایکس(NX)، ایکس(X)، ای ایکس(AX) تقسیم بندی می شوند. مهمترین تفاوت کیفیت و نوع پردازش صدا می باشد که سبب طبیعی شنیدن صدا، درک بهتر گفتار، عدم اذیت شدن در برابر صدای بلند و ... می باشد اما از نظر ظاهر این تکنولوژی ها با یکدیگر فرقی ندارند و مشابه یکدیگر می باشند. *آیا در سمعک پیور مدل های داخل گوشی و نامریی نیز وجود دارد؟  خیر. سمعک پیور تنها به صورت ریک موجود می باشد. سمعک های نامریی یا داخل گوشی زیمنس به نام سمعک سیلک(Silk) و اینزیو(Insio) شناخته می شوند. *گارانتی و خدمات شرکت برای سمعک پیور چند سال است؟  گارانتی سمعک های زیمنس و سایر برندهای سمعک در حدود 1 سال می باشد و خدمات پس از فروش در حدود 10 سال می باشد. *بهترین سمعک سیگنیا کدام است؟  سمعک های سیگنیا به طور کلی براساس تکنولوژی و رده سمعک ها تقسیم بندی می شوند. از این رو رده 7 بالاترین رده و تکنولوژی ای ایکس(AX) نیز بالاترین تکنولوژی در گروه زیمنس محسوب می شود بنابراین سمعک 7ای ایکس با هر نوع ظاهری بهترین سمعک زیمنس محسوب می شود. *قیمت سمعک پیور زیمنس چقدر می باشد؟  قیمت سمعک پیور به دلیل داشتن 3 رده از تکنولوژی از حدود 9 تومن تا 18 تومن می باشد. *نحوه پرداخت اقساط در سمعک فراشنوا چگونه است؟  برای خرید سمعک به صورت قسطی ابتدا 50 درصد مبلغ واریز و مابقی با توجه به قیمت سمعک در 2 یا 3 مرحله تقسیم می شود. .

کلینیک سمعک فراشنوا

تجویز جدیدترین سمعک های روزدنیا توسط متخصصین با سابقه فراشنوا در 2 جلسه تنظیمی انجام می شود. در مرکز فراشنوا انتخاب سمعک برای بیمار براساس میزان و نوع کم شنوایی، سن بیمار، تقاضا و انتظار از سمعک، محیط های شنیداری بیمار(فقط خانه یا محل کار و بیرون)، نحوه نگهداری بیمار از سمعک و ... صورت می گیرد تا بیماران عزیز بتوانند از سمعک خود رضایت کامل را داشته باشند و از آن استفاده کنند. همچنین برای بیماران با وزوز گوش نیز به همین صورت بیماران باید برای تنظیم سمعک چندین جلسه به مطب مراجعه کنند تا سطح وزوز رو به کاهش باشد. در این مرکز با تجویز جدیدترین سمعک ها با امکانات بالا و فراهم کردن شرایط پرداخت اقساط سعی می شود تا حدممکن با بیماران همکاری لازم را داشته باشیم. برای ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین سمعک فراشنوا تماس حاصل فرمایید: 02188949368 02188958823 09105241071 برای مشاهده نتایج تجویز انواع سمعک و درمان های وزوز گوش به پیج فراشنوا در اینستاگرام مراجعه فرمایید: Samak_Farashenava@ کانال علمی تلگرام مرکز فراشنوا: https://t.me/farashenava

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.