سمعک Riya 2 اتیکن

سمعک Riya 2 اتیکن
.

سمعک های Riya اتیکن

. سمعک Riya 2 اتیکن همانند مدل های قبلی به دو صورت ریادو پرو و ریادو موجود می باشد. این سمعک در تمامی مدل های داخل گوشی، پشت گوشی و پشت گوشی ریک موجود می باشد. در این سمعک سمعک ریک دیزاین رایت موجود می باشد که دارای باتری 10(اکثر سمعک های ریک باتری 312 استفاده می کنند) و اندازه کوچکتر می باشد. در واقع این نوع از سمعک های ریک را می توان جزء کوچکترین و زیباترین سمعک های دنیا دانست. معادل سمعک دیزاین رایت در سمعک های زیمنس مدل Ace می باشد که سمعک پشت گوشی ریک با باتری شماره 10 می باشد. از ویژگی های این سمعک دارای 16 کانال پردازشی، سیستم وایرلس، ارتباط دو گوشی می توان اشاره کرد اما در این مدل توانایی یادگیری، توجه به صداهای پشت سر وجود ندارد. این سمعک دارای کیفیت صدای بالایی می باشد و برای چندین سال جزء پرفروش ترین سمعک های محصولات اتیکن بوده اند. سمعک Riya 2 اتیکن .

توضیح کامل سمعک ریا دو

.

سمعک Riya 2 اتیکن یکی از محصولات تولید شده در سال 2013 می باشد که در دو رده معمولی و Pro تقسیم بندی می شوند. این سمعک همانند سایر مدل های دارای تمامی مدل های سمعک داخل گوشی، پشت گوشی و ریک می باشد.

سمعک Riya 2 اتیکن دارای سمعک نامریی با صفحه مشکی نمی باشد. در واقع سمعک های 100درصد نامریی از این دوره به بعد وارد بازار شده است اما تکنولوژی استفاده شده در این سمعک همانند مدل های بالاتر به صورت هوشمند می باشد و به عنوان یک سمعک مناسب هم از نظر کیفیت و هم از نظر قیمت سمعک برای بیماران معرفی شده است. از ویژگی های این سمعک می توان به 4 برنامه تغییر براساس محیط شنیداری بیمار، 16 کانال پردازش صدا، برنامه کاهش نویز(نسبت به سمعک های نرا و آلتا در رده پایین تر قرار دارد)، ارتباط دو گوشی(نسبت به سمعک های نرا و آلتا در رده پایین تر قرار دارد)، سیستم وایرلس و توانایی ارتباط با سایر وسایل صوتی و تصویری از طریق رابط، برنامه حذف صوت جهت جلوگیری از فیدبک سمعک و ... می باشد. این سمعک دارای برنامه وزوز گوش نمی باشد و در صورت مشکلات وزوز باید سمعک با برنامه وزوز گوش استفاده شود. بنابراین برای بیماران با وزوز گوش بهتر است سمعک های رده بالاتر تجویز شود تا درصورت نیاز به مسک و پوشش وزوز این ویژگی در سمعک وجود داشته باشد. از نظر ظاهر تمامی مدل های ریا(Ria2، نرا(Nera2) و آلتا(Alta2) به یکدیگر شبیه می باشند و هیچ تفاوتی بین آنها دیده نمی شود. حتی هر سه این مدل(مدل آلتا از مدل های نرا و ریا دارای رده بالاتری می باشد) دارای سمعک دیزاین رایت(سمعک ریک با باتری 10) می باشند. .

سمعک های دیگر شرکت اتیکن که می توان به طور خلاصه به آن اشاره کرد :

سمعک Hit pro، سمعک  Hit می باشد که دارای تکنولوژی دیجیتال بودند اما به دلیل قدیمی بودن و وارد شدن سمعک های جدیدتر از رده خارج می باشند و شرکت تولید جدیدی از این سمعک انجام نمی دهد. جایگزین این مدل ها سمعک Ino و سمعک Ino pro می باشد که نسبت به سمعک ریا و ریا پرو در رده پایین تری قرار دارد. همچنین در رده های پایین تر سمعک اینو و هیت می توان به سمعک گت(Get) اتیکن اشاره کرد که دارای  4 باند تنظیمی و 16 کانال پردازشی صدا بود و از ویژگی قابل توجه در این سمعک امکان انجام تست شنوایی با سمعک بود. در رده های پایین تر برند اتیکن که سمعک های قابل برنامه ریزی(رده پایین تر از تکنولوژی دیجیتال) به حساب می امدند شامل سمعک های ارگو(Ergo)، سویفت(Swift) و سمعک گو(Go) می باشند که این مدل های سمعک دیگر توسط شرکت ساخته نمی شود. .

پرسش و پاسخ بیماران در مورد سمعک ریا دو اتیکن(Ria2)

*سمعک های اتیکن محصول کدام کشور می باشند؟ تمامی سمعک های اتیکن محصول کشور دانمارک و در داخل دانمارک ساخته می شوند که به مدت 1 سال گارانتی می باشند. *بهترین مدل و جدیدترین سمعک برند اتیکن کدام است؟ بهترین مدل سمعک از نظر اندازه و کیفیت سمعک پشت گوشی ریک می باشد اما انتخاب بهترین مدل برای هر فرد با توجه به کم شنوایی، سن و شرایط استفاده فرق می کند. جدیدترین سمعک های گروه اتیکن که محصول 2022-2023 می باشند شامل سمعک جدید رییل Real، سمعک جدید اون Own، سمعک جدید مور More، سمعک جدید Play(مخصوص اطفال) می باشند. *آیا سمعک های جدید اتیکن برنامه وزوز گوش یا ماسکر را دارند؟ بله. در تمامی سمعک های جدید برنامه ماسکر یا صدادرمانی وجود دارد که علت این امر کارامدی و میزان موفقیت روش صدادرمانی در رفع یا کاهش وزوز گوش می باشد که باعث شده است ماسکر به عنوان یک روش اصلی برای درمان وزوز گوش مورد استفاده قرار گیرد. *قیمت سمعک های جدید اتیکن چقدر می باشد؟ قیمت سمعک های جدید اتیکن بسته به تکنولوژی و مدل سمعک متفاوت می باشد اما به طور کلی از حدود 8 میلیون شروع می شود. *در مرکز فراشنوا بیشتر چه سمعک هایی تجویز می شود؟ در کلینیک شنوایی فراشنوا اکثر برندهای سمعک نظیر زیمنس، اتیکن، برنافن، سونیک، هانساتون، فوناک و... تجویز می شود و انتخاب برند سمعک براساس شرایط هر بیمار متفاوت می باشد. .

کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا

شنوایی سنجی و سمعک فراشنوا با تجویز جدیدترین سمعک های روزدنیا بالاترین کیفیت و رضایت را برای بیماران مراجعه کننده به مرکز فراشنوا را فراهم می کند. همچنین در این سمعک ها جدیدترین امکانات نظیر برنامه های صدادرمانی(ماسکر)، اتصال به موبایل(سمعک همانند ایرپاد شود)، تنظیم سمعک با برنامه های روی گوشی و... وجود دارد. علاوه بر تجویز این مدل از سمعک ها، تجویز سمعک های 100% نامریی، روش های صدادرمانی با دستگاه، موسیقی درمانی، تحریک الکتریکی، تحریک TDCS در این مرکز انجام می شود. برای ارتباط و کسب اطلاعات بیشتر با متخصصین سمعک فراشنوا تماس حاصل فرمایید: 02188949368 02188958823 09105241071 برای مشاهده نتایج تجویز انواع سمعک و درمان های وزوز گوش به پیج فراشنوا در اینستاگرام مراجعه فرمایید: Samak_Farashenava@ کانال علمی تلگرام مرکز فراشنوا: https://t.me/farashenava

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.