سمعک Ruby اتیکن

سمعک Ruby اتیکن
.

سمعک روبی Ruby اتیکن

سمعک روبی Ruby اتیکن همانند سمعک جدید اکسید محصول سال 2020-2021 می باشد و احتمال قوی جزء یکی از پرفروش ترین مدل های اتیکن به شمار آید.

این سمعک در تمامی مدل و سایز های سمعک موجود می باشد و همچنین قابلیت ساخت سمعک 100درصد نامریی در این مدل وجود دارد.

برخلاف سمعک اکسید که جزء سمعک  های سوپرپاور می باشد، این سمعک بیشتر برای افراد با کم شنوایی ملایم تا شدید مناسب است.

قیمت سمعک Ruby اتیکن به دلیل تکنولوژی خاص در حدود 8 تا 10 میلیون می باشد.

سمعک Ruby اتیکن .

اطلاعات کامل درباره سمعک روبی اتیکن Ruby

.

سمعک Ruby اتیکن مناسب افراد با کم شنوایی ملایم تا شدید می باشد و در اندازه های مختلف موجود می باشد.

سمعک دانمارکی روبی را میتوان جزء سمعک های 2019-2020 به شمار اورد و تکنولوژی استفاده شده در این سمعک بسیار هوشمند و جالب می باشد.

سمعک روبی اتیکن در دو رده از تکنولوژی وجود دارد که شامل سمعک روبی یک و روبی دو می باشد که روبی 1 نسبت به امکانات و ویژگی ها در رده بالاتری قرار دارد. سمعک روبی 1 از نظر تعداد باندهای پردازش صدا شامل 10 باند پردازشی و سمعک روبی 2 دارای 8 باند پردازشی می باشد اما از نظر کانال های پردازشی، سمعک روبی با 8 کانال پردازشی صدا را از نظر فرکانسی تفکیک و پردازش می کند.

همچنین پهنای پاسخ فرکانسی که یکی از ویژگی های مهم در کیفیت و افزایش درک گفتار بیمار به شمار می آید در سمعک روبی(روبی یک و دو) تا محدوده 8 کیلوهرتز می باشد. 

توجه مهم: سمعک های روبی یک و دو هم رده سمعک سیا یک و دو می باشد. همچنین ویژگی های گفته شده در سمعک Exceed شبیه به سمعک روبی اتیکن می باشد.

از ویژگی های سمعک روبی اتیکن می توان به قابلیت شارژ و نگهداری باتری سمعک اشاره کرد به طوری که 3-4 ساعت شارژ سمعک و استفاده در تمام روز به راحتی قابل انجام می باشد.

همچنین امکان اتصال به تمام وسایل صوتی و تصویری با کیفیت بالا و حتی موبایل به راحتی امکان پذیر می باشد.

*قابلیت عملکرد به صورت سمعک کراس CROS

*درک 360 درجه گفتار و تمامی صداهای موجود

*عدم وجود فیدبک و هرگونه سوت که سبب گفتار واضح و صاف

*اتصال با تمامی موبایل های هوشمند و تغییر بهره و برنامه های سمعک از طریق نصب برنامه Connect Clip بر روش گوشی همراه

*درک گفتار بدون هیچ گونه تلاش برای شنیدن

*بالاترین میزان درک گفتار حتی در محیط های شلوغ و توجه به تمامی گفتار افراد

*دارای برنامه های مخصوص وزوز گوش که برای کاهش و رفع وزوز گوش بسیار کارامد می باشند

.

سوالات اکثر بیماران در مورد سمعک های روبی اتیکن

*سمعک روبی اتیکن محصول کدام کشور و تولید چه سالی می باشد؟ سمعک روبی محصول برند اتیکن دانمارک در سال 2020-2019 می باشد که در ایران دارای چندین سال سابقه درخشان می باشد.  *آیا سمعک روبی در مقابل سمعک سیا عملکرد بهتری دارد؟ سمعک روبی نسبت به سمعک سیا دارای تکنولوژی یکسانی می باشد و از نظر عملکردی نیز دارای رضایت یکسان در بیماران می باشند. برطربق تجربه سمعک سیا دارای صدای صاف و با کیفیتی بود. *ویژگی و قابلیت کراس در سمعک های روبی به چه معناست؟ ویژگی کراس در سمعک روبی به معنای این می باشد که سمعک برای بیماران با ناشنوایی یک طرفه مناسب می باشند. به این صورت که در گوش ناشنوا تنها میکروفون سمعک فعال است و در سمت دچار کم شنوایی میکروفون و رسیور فعال است و اطلاعات از سمعک سمت ناشنوا به سمعک گوش کم شنوا منتقل می شود و به جهت یابی بیمار کمک می کند. *آیا سمعک روبی برای کودکان و حتی نوزادان مناسب است؟ بله. به دلیل امکانات و کیفیت صدای بسیار عالی سمعک روبی این سمعک برای تمامی سنین از نوزادان، کودکان، بزرگسالان و سالمندان گزینه خوبی می باشد. اما انتخاب مدل سمعک(نامریی، داخل گوشی، پشت گوشی و ریک) بستگی به سن بیمار دارد به طور مثال برای نوزادان و کودکان سمعک پشت گوشی با قالب بهترین گزینه است اما برای بزرگسالان انتخاب مدل سمعک بستگی به نوع و میزان افت شنوایی دارد و در انتها برای گروه سالمندان بستگی به توانایی فرد در استفاده از سمعک دارد.  *آیا در سمعک روبی امکان اتصال مستقیم بدون هیچ رابطی به گوشی موبایل وجود دارد؟  در گوشی های آیفون امکان اتصال مستقیم وجود دارد و در واقع سمعک به صورت ایرپاد قابلیت گوش دادن به موسیقی، تلفن صحبت کردن و... را فراهم می کند. اما در گوشی های اندرویید برای ارتباط با موبایل به صورت ایرپاد باید از رابط کانکت کلیپ استفاده شود. با این حال تنها امکان تغییر بهره و برنامه های سمعک با نصب برنامه سمعک مورنظر در گوشی اندروید وجود دارد. توجه داشته باشید در گوشی های اندرویید جدید همانند گوشی ایفون(اتصال سمعک به موبایل در ایفون از رده 5 به بالا این امکان وجود دارد) امکان ارتباط مستقیم وجود دارد.  *آیا امکان اتصال به تلویزیون در سمعک روبی وجود دارد؟  بله. در سمعک های جدید با داشتن سیستم وایرلس امکان اتصال به تلویزیون وجود دارد. اما برای اینکار باید از رابط TV Link استفاده شود و امکان اتصال مستقیم سمعک با تلویزیون وجود ندارد. .

کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا

تجویز انواع برندهای سمعک در مدل های نامریی، داخل گوشی، پشت گوشی و ریک در مرکز فراشنوا انجام می شود. علاوه بر این موارد تجویز سمعک های سوپرپاور و التراپاور و سمعک های مخصوص وزوز گوش، باتری سمعک، ارزیابی و درمان وزوز گوش با جدیدترین روش های روز دنیا و مانورهای سرگیجه خوش خیم وضعیتی در این کلینیک انجام می شود. 

همچنین شما عزیزان می توانید برای مشاوره آنلاین سمعک و تعیین وقت مشاوره سمعک با شماره های کلینیک فراشنوا تماس حاصل نمایید:

02188949368 02188958823 09105241071 برای مشاهده نتایج تجویز انواع سمعک و درمان های وزوز گوش به پیج فراشنوا در اینستاگرام مراجعه فرمایید: Samak_Farashenava@ کانال علمی تلگرام مرکز فراشنوا: https://t.me/farashenava

کلینیک سمعک فراشنوا


دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.