سمعک Xceed اتیکن

سمعک Xceed  اتیکن

.

سمعک اکسید Xceed اتیکن

سمعک Xceed اتیکن جزء جدیدترین سمعک های سوپر پاور می باشد که طی ماههای آینده وارد ایران می شود. تکنولوژی استفاده شده در این سمعک جدید همانند سمعک Opn، تکنولوژی Brain Hearing می باشد. سمعک Xceed اتیکن برای بیماران با کم شنوایی شدید و عمیق (کم شنوایی بیشتر از 70-80 درصد) مناسب و پاسخگو می باشد. به طور کلی این سمعک رده بالاتر سمعک داینامو اتیکن با امکانات و کیفیت بالاتر می باشد. سمعک Xceed اتیکن فقط به صورت پشت گوشی وجود دارد و مدل های نامریی، داخل گوشی و ریک موجود نمی باشد. قیمت این سمعک به دلیل عدم موجودی سمعک در ایران فعلا مشخص نمی باشد. چنانچه نیاز به اطلاعات کامل درباره سمعک Xceed اتیکن دارید مقاله زیر را مطالعه نمایید: سمعک Xceed اتیکن جزء یکی از قوی ترین سمعک ها می باشد و برای افت های شنوایی شدید تا عمیق بسیار مناسب می باشد. تکنولوژی به کار رفته شده در این سمعک، تکنولوژی Brain Hearing می باشد که سبب درک بهتر گفتار در تمامی محیط های شنوایی می شود. سمعک Xceed اتیکن .

امکانات و ویژگی های سمعک قوی اکسید Xceed اتیکن:

. *درک 360 درجه گفتار و تمامی صداهای اطراف بیمار این ویژگی همراه با دایرکشنالیتی میکروفون های سمعک این امکان را فراهم می کند که هیچ صدایی از دست داده نشود. به این صورت که سمعک به طور همزمان می تواند بر روی چندین منبع صدا با اولویت بیشتر به منبع با صدای بیشتر یا روبه روی فرد سبب تمرکز بهتر و حفظ مکالمه و افزایش درک کلمات و گفتار برای بیمار می شود. *عدم وجود فیدبک و هرگونه سوت که سبب گفتار واضح و صاف یکی از مشکلاتی که بیماران با سمعک های قوی یا سوپرپاور از آن شکایت دارند سوت زدن دایم سمعک می باشد علت این امر به دلیل قدرا بالای سمعک امری طبیعی است اما نباید وجود داشته باشد. برای این منظور سمعک اکسید با داشتن برنامه های حذف فیدبک ابتدا براساس فازهای مختلف و مخالف سوت فیدبک شروع به حذف فیدبک می کند و سپس در صورت عدم رفع فیدبک سبب کاهش بهره با کنترل درک گفتار می شود.  همچنین در سمعک اکسید برنامه های قوی کاهش نویز محیط وجود دارد که سبب می شود سمعک به صورت اتوماتیک صداهای نویز زمنیه را که باعث بدترشدن درک گفتار می شود کاهش یا حذف کند. این امر بخصوص در محیط های شلوغ و نویزی بسیار قابل توجه می باشد. *اتصال با تمامی موبایل های هوشمند وجود سیستم وایرلس و بلوتوث در سمعک اکسید علاوه بر اتصال به موبایل، امکان تغییر قدرت کلی سمعک و تغییر قدرت در فرکانس های مختلف و تغییر برنامه در محیط های مختلف را امکان پذیر می کند. همچنین این سمعک در صورت ارتباط با گوشی ایفون به صورت ایرپاد قابل استفاده است و بیمار به راحتی می تواند برای مکالمات تلفنی یا موسیقی استفاده کند. علاوه بر این با داشتن رابط TV Link امکان ارتباط با تلویزیون و شنیدن صدا از طریق بلوتوث بدون اثرگذاری صدای نویز محیط یا شلوغی گفتار دیگران وجود دارد.  توجه داشته باشید هنگامی که بیمار با سمعک به تلویزیون متصل است امکان روشن کردن میکروفون برای شنیدن صدای اطراف نیز وجود دارد. *درک گفتار بدون هیچ گونه تلاش برای شنیدن در سمعک اکسید اتیکن با داشتن و استفاده از چندین برنامه بیمار به راحتی و بدون هیچ گونه تمرکز و تلاش برای درک گفتار می تواند از شنیدن صدا لذت ببرد. این برنامه ها شامل برنامه درک 360درجه، دایرکشنالیتی همزمان بر روی چند منبع صدا، برنامه های کاهش نویز، افزایش نسبت سیگنال به نویز برای درک بهتر گفتار، امکان تغییر برنامه ها با توجه به محیط توسط سمعک. *بالاترین میزان درک گفتار حتی در محیط های شلوغ و توجه به تمامی گفتار افراد برای تهیه ی این سمعک و همچنین اطلاع از قیمت سمعک ها می توانید با کلینیک سمعک فراشنوا تماس حاصل نمایید. در کلینیک فراشنوا بعد از انجام تست شنوایی متخصصین فراشنوا سمعک مناسب برای شما را تجویز می نماید و آن را در اختیار شما قرار می دهد. برای دریافت راهنمایی و مشاوره ی رایگان در رابطه با انجام تست شنوایی رایگان و همچنین خرید سمعک با ما تماس بگیرید. .

پرسش و پاسخ بیماران در مورد سمعک سوپرپاور اکسید اتیکن

. *سمعک اکسید برای چه بیمارانی مناسب است؟ سمعک اکسید بیشتر برای بیماران با افت شدید و عمیق مناسب است. سمعک اکسید جز سمعک های سوپرپاور و التراپاور تقسیم بندی می شود. همچنین برای بیماران با افت شنوایی شدید و عمیق همراه با وزوز گوش نیز جزء بهترین گزینه ها می باشد. *آیا سمعک اکسید به صورت داخل گوشی نیز وجود دارد؟ خیر. سمعک های اکسید به دلیل قدرت بالای خود تنها به صورت پشت گوشی موجود می باشند و فاقد سمعک های ریک و داخل گوشی است. همچنین این سمعک باید با قالب نرم یا سخت برای بیماران استفاده شود. *قیمت سمعک اکسید اتیکن چه مقدار است؟ قیمت سمعک اکسید اتیکن در حدود 10 تا 12 میلیون تومان می باشد.  *گارانتی سمعک اکسید شامل چیست و چه مدت دارای گارانتی است؟ گارانتی سمعک های اتیکن مدت 1 سال است که سمعک اکسید نیز شامل همین محدوده می شود. خراب شدن رسیور، میکروفون، درب باتری و هوک جزء گارانتی شرکت می باشد. *آیا امکان ارتباط با موبایل یا سایر وسایل صوتی در سمعک اکسید اتیکن وجود دارد؟ بله. در تمامی سمعک های جدید امکان ارتباط با موبایل(ارتباط مستقیم با آیفون به صورت ایرپاد) و ارتباط با تلویزیون با رابط مخصوص TV امکان پذیر می باشد. این ویژگی ها بخصوص در بیمارانی که در صحبت کردن با تلفن یا شنیدن صدای تلویزیون مشکل بسیار دارند بهترین گزینه است و مشکل بیمار به راحتی حل می شود. *هم رده سمعک اکسید در برند برنافن و سونیک کدام مدل است؟ سمعک سوپرپاور اکسید از سمعک قوی داینامو اتیکن در رده بالاتر است. سمعک های مشابه سمعک اکسید در برنافن سمعک لیوکس Leox و در برند سونیک سمعک ترک Trek می باشد. .

کلینیک سمعک فراشنوا

کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا با داشتن تیم مجرب امکان تجویز و تنظیم انواع برندهای سمعک و مدل های آنها فراهم می باشد. همچنین در مرکز فراشنوا برای بیماران با وزوز گوش یا شنیدن صدا در سر و گوش درمان ها و روش های جدیدی فراهم شده است که با تکمیل دوره های درمانی شاهد کاهش قابل توجه یا حذف کامل صدای گوش خواهیم بود. علاوه بر روش های درمانی وزوز گوش، تجویز سمعک های ماسکردار مخصوص وزوز گوش در این مرکز نیز انجام می شود. برای تعیین وقت و ارتباط با متخصصین فراشنوا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید: 02188958823 02188949368 09105241071 برای مشاهده نتایج بیماران از درمان وزوز گوش و رضایت تجویز سمعک پیج فراشنوا را دنبال کنید: Samak_Farashenava@


دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.