سمعک برنافن

سمعک برنافن

انواع سمعک برنافن

سمعک برنافن سوییس

سمعک برنافن از محصولات کشور سویس می‌باشد و همانند سایر برند‌های سمعک دارای تمامی مدل‌های سمعک می‌باشد. از نظر کیفیت صدا این سمعک دارای صدای صاف و بدون نویز محیط است. از لحاظ قیمت نیز دارای تمامی قیمت‌ها از ۲ میلیون تومان به بالا است. [audio mp3="https://farashenava.com/wp-content/uploads/2020/10/سمعک-برنافن.mp3"][/audio]

انواع سمعک‌های برنافن سویس

سمعک لوئکس(Leox) برنافن

سمعک leox یکی از جدیدترین و قوی‌ترین سمعک‌های برند برنافن سویس می‌باشد که در سال ۲۰۲۱ عرضه خواهد شد. این سمعک به دلیل قدرت بسیار بالای خود برای بیماران با کم شنوایی شدید و عمیق بسیار مناسب می‌باشند.

از سمعک‌های هم رده این مدل می‌توان به سمعک اکسید‌اتیکن(سمعک Exceed) و سمعک ترک سونیک(سمعک Trek) اشاره کرد که تمامی این مدل‌ها محصول سال ۲۰۲۱ می‌باشند.
سمعک لویکس دارای دو مدل ۳ و ۷ می‌باشد که هر کدام دارای سمعک با قدرت سوپرپاور و التراپاور می‌باشند.

رده سه سمعک لویکس دارای ۱۰ باند پردازشی و سمعک‌های رده ۷ دارای ۱۴ باند پردازشی می‌باشند. تکنولوژی استفاده شده در سمعک جدید Leox پردازشگر True Environment می‌باشد که اصوات گفتاری را به بالاترین سطح طبیعی بودن برای بیماران فراهم می‌کند.

از ویژگی‌های قابل توجه در این سمعک توانایی شارژ شدن سمعک، امکان ارتباط دو گوشی در سمعک‌ها با هدف کاهش نویز محیط به صورت همزمان و تعادل بین صدای دو گوش، برنامه‌های قوی فیدبک‌گیری، چندین برنامه‌های کاهش نویز محیط جهت افزایش نسبت سیگنال در محیط‌های شلوغ و... می‌باشد.

به طور کلی این سمعک با امکانات و ویژگی‌های جدید و هوشمند خود طبیعی‌ترین گفتار، راحتی شنیدن، تقویت مناسب صدا‌های بلند(عدم آزاردهندگی در مواجهه با صدا‌های بلند) را برای بیماران با کمترین باقی مانده شنوایی فراهم می‌کند.سمعک leox برنافن

سمعک آلفا برنافن(سمعک Alpha)

سمعک الفا برنافن از جدیدترین محصولات این برند می‌باشد که محصول ۲۰۲۱-۲۰۲۰ و از جدیدترین تکنولوژی Hybrid در این سمعک استفاده شده است. سمعک الفا در سه مدل الفا ۹، الفا ۷، الفا ۵ موجود می‌باشد و به صورت پشت گوشی ریک می‌باشند که برای افت‌های ملایم تا عمیق مناسب هستند.

تکنولوژی هیبرید برنافن تنها در سمعک الفا (Hearing Aid Alpha) به کار رفته است که با این تکنولوژی ترکیبی از راحتی شنیدن بدون هیچ گونه خستگی و تلاش بیمار و بهترین درک گفتار در تمامی محیط‌های شنیداری فراهم شده است.

با این تکنولوژی جدید برنافن صدا به صورت طبیعی و همانند گوش نرمال برای بیمار فراهم می‌شود و بیمار به راحتی در تمامی جهت‌ها و محیط‌ها درک بسیار خوبی از گفتار دارد.

ویژگی‌های سمعک آلفا برنافن

  • استفاده از جدیدترین تکنولوژی برنافن(اولین سمعک با تکنولوژی Hybrid)
  • قابلیت شارژ سمعک در سریعترین زمان
  • برنامه وزوز گوش برای بیماران با وزوز گوش
  • برنامه انتقال فرکانسی برای بیماران با مناطق شنوایی مرده
  • امکان اتصال به تمامی وسایل صوتی با کیفیت بالا
  • استفاده از app جهت تغییر ولوم، برنامه‌های سمعک و مشاهده میزان باتری
  • (گوشی آیفون به صورت مستقیم و بدون نیاز به رابط به سمعک متصل می‌شود و سمعک به عنوان هندزفری نیز قابل استفاده می‌باشد)
  • توانایی مشخص کردن محل سمعک با استفاده از app
  • امکان استفاده از سمعک به صورت شارژی یا با باتری (قابلیت شارژی برای بیماران با سن بالا، مشکلات بینایی یا لرزش دست بسیار مناسب می‌باشد)

برای کسب اطلاعات کامل درباره سمعک آلفا برنافن روی لینک کلیک کنید.

سمعک الفا برنافن

سمعک وایرون برنافن(سمعک Viron)

یکی از محصولات جدید گروه برنافن می باشد که دارای سمعک پشت گوشی و ریک به صورت شارژی می باشد. از نظر قدرتی این سمعک برای کم شنوایی های ملایم تا عمیق گزینه مناسبی می باشد.

سمعک وایرون برنافن دارای سه مدل متفاوت می باشد که شامل رده 5، 7 و 9 می باشد که دارای امکانات و ویژگی متفاوتی می باشند. این سه رده از نظر ظاهر هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و تنها در تکنولوژی و امکانات با یکدیگر تفاوت دارند که باید بر اساس شرایط بیمار به صورت دقیق انتخاب شوند.

از تفاوت بین این سه رده می توان از پهنای پاسخ فرکانسی و تعداد کانال اشاره کرد به این صورت که در رده 5 و 7 پهنای فرکانسی 8 کیلوهرتز و در رده 9(بالاترین رده) پهنای فرکانسی 10 کیلوهرتز می باشد. از مزایای پهنای پاسخ فرکانسی افزایش کیفیت صدا و بهبود درک بخصوص در محیط های شلوغ و نویزی می توان اشاره کرد.

از نظر تعداد کانال رده 5، 7 و 9 به ترتیب دارای 12، 14 و 16 کانال می باشند. همگی این سه رده دارای سیستم وایرلس و ارتباط دو گوشی می باشند اما رده 5 نسبت به دو رده دیگر برنامه های درک گفتاری کمتری دارد.