سمعک اینتنت (Intent) اتیکن

سمعک اینتنت (Intent) اتیکن

جدیدترین سمعک 2024 اتیکن دانمارک

سمعک رییل Real اتیکن از جدیدترین سمعک های برند اتیکن و محصول سال 2023 می باشد اما به تازگی برند اتیکن از سمعک جدید خود به نام سمعک اینتنت Intent که محصول سال 2024 می باشد رونمایی کرده است. طبق اطلاعاتی که در سایت اصلی اتیکن بیان شده است این سمعک جزء یکی از رده بالاترین سمعک های دنیا می باشد و تفاوت بسیاری زیادی در درک گفتار و وضوح کلمات در محیط شلوغ و حضور چند گوینده حتی نسبت به مدل قبلی(سمعک رییل و سمعک مور) این برند دارد.

سمعک 2024 اینتنت Intent اتیکن همانند مدل های رییل و مور تنها به صورت پشت گوشی ریک می باشد و فاقد مدل های داخل گوشی و نامریی می باشد. همچنین مدل های پشت گوشی ریک به صورت با باتری و شارژی نیز موجود می باشند. سمعک اینتنت Intent در 4 رده از تکنولوژی موجود می باشد که رده 1 از بالاترین سطح امکانات، تکنولوژی و کیفیت صدا برخوردار است و رده 4 در پایین ترین سطح وجود دارد.

از نظر میزان پوشش دهی و قدرت سمعک اینتنت برای بیماران با کم شنوایی ملایم تا شدید بهترین گزینه می باشند. از ویژگی های قابل توجه در این سمعک استفاده از بالاترین سطح تکنولوژی BrainHearing می باشد به این صورت که سمعک با استفاده از حسگر های 4 بعدی باعث دسترسی 360 درجه به تمامی صداهای اطراف فرد می شود که این ویژگی بخصوص در محیط های شلوغ سبب می شود که فرد استفاده کننده از سمعک هیچ صدایی را از دست ندهد.

وجود حسگرهای 4 بعدی در سمعک این امکان را برای فرد استفاده کننده از سمعک فراهم می کند که سمعک برروی تمامی حرکات، صداهای محیط و مکالمات اطراف متمرکز باشد تا بالاترین سطح از کیفیت، درک و وضوح گفتار برای فرد مهیا شود. در واقع تکنولوژی Brain Hearing سطحی از پردازش و تکنولوژی که مختص سمعک های برند اتیکن می باشد که پردازش صدا و عملکرد سمعک شبیه به مغز انسان است. به این معنی که همانطور که دو نیمکره مغز با تبادل اطلاعات و شناسایی نویز سبب افزایش درک بهتر کلمات در محیط شلوغ می شوند سمعک نیز همینطور عمل می کند و شبیه سازی از عملکرد مغز در سمعک است.

همانطور که در بخش بالا بیان کردیم سمعک 2024 اینتنت در 4 رده از تکنولوژی و امکانات موجود است که رده 1 در بالاترین سطح و رده 4 در پایین ترین سطح می باشد.

سمعک رییل Real

 

ویژگی‌های سمعک اینتنت (Intent)

تکنولوژی هوش مصنوعی پیشرفته

بهره‌گیری از شبکه عصبی عمیق به‌روز برای شناسایی دقیق محیط‌های مختلف و بهبود فهم گفتار در محیط‌های پر سروصدا.

تکنولوژی حسگر چهار بعدی

معرفی حسگرهای حرکتی پیشرفته که به طور خودکار تنظیمات سمعک را با توجه به تغییرات محیط و میزان تحرک کاربر تنظیم می‌کنند، و این امر بهبود قابل توجهی در درک گفتار به همراه دارد.

اتصال بهبودیافته

بازطراحی کامل اتصالات شامل بلوتوث و GPS قدرتمندتر که تجربه کاربری بهتری را فراهم می‌آورد.

قابلیت شارژ سریع

زمان شارژ کوتاه‌تر با استفاده از فناوری شارژ سریع (Fast Charge) که راحتی بیشتری برای کاربران فراهم می‌کند.

تنوع و انعطاف‌پذیری

مناسب برای انواع مختلف افت شنوایی با قابلیت استفاده از رسیورهای قابل تعویض برای بهبود عملکرد و سازگاری بهتر

 

خلاصه ای از امکانات و ویژگی های سمعک جدید اینتنت اتیکن:

پهنای پاسخ فرکانسی در سمعک اینتنت

*پهنای پاسخ فرکانسی در سمعک اینتنت 1 تا 10 کیلوهرتز

*پهنای پاسخ فرکانسی در سمعک اینتنت 2، 3 و 4 تا 8 کیلوهرتز

 

تعداد کانال در سمعک اینتنت

*تعداد کانال در سمعک اینتنت یک برابر با 64 کانال پردازشی

*تعداد کانال در سمعک اینتنت دو، سه و چهار برابر با 48 کانال پردازشی

 

تعداد باند در سمعک اینتنت

*تعداد باند در سمعک اینتنت یک برابر با 24 باند فرکانسی

*تعداد باند در سمعک اینتنت دو برابر با 20 باند فرکانسی

*تعداد باند در سمعک اینتنت سه برابر با 18 باند فرکانسی

*تعداد باند در سمعک اینتنت چهار برابر با 14 باند فرکانسی

 

سیستم بلوتوث و وایرلس در سمعک اینتنت

نسل جدیدی از بلوتوث در سمعک های اینتنت به نام LE Audio و Audiocast وجود دارد که علاوه بر ارتباط سریع و آسان با موبایل و سایر وسایل صوتی و تصویری، این امکان را فراهم می کند که سمعک به طور همزمان با چندین منبع صوتی نظیر موبایل، تلویزیون و... متصل شود تا فرد استفاده کننده از سمعک کیفیت بهتری از صدا را تجربه کند.

اکثر افراد با کم شنوایی بخصوص در افت های شدید امکان گوش دادن به موسیقی با کیفیت دلخواه وجود ندارد اما در سمعک های جدید اینتنت این مشکل نیز برطرف شده است و افراد با کم شنوایی های مختلف قادر به گوش دادن به موسیقی همانند افراد نرمال می باشند. 

از دیگر ویژگی قابل توجه در سمعک جدید اینتنت Intent برنامه کاهش نویز می باشد که در محیط های شلوغ سبب افزایش بهتر درک گفتار و وضوح صدا می شود. این برنامه با کاهش شدت نویز به میزان 6 تا 12 دسی بل به صورت اتومات و افزایش سه مرحله ای صدا و گفتار به درک بهتر گفتار در حضور نویز کمک قابل توجه ای می کند.

وجود برنامه وزوز گوش نیز در سمعک های جدید اینتت برای افراد با کم شنوایی و وزوز گوش گزینه بسیار مناسبی می باشد که می تواند در کاهش شدت وزوز گوش بسیار مفید باشد.

 

کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا

تجویز جدیدترین سمعک های روزدنیا از برندهای معتبر سمعک برای افراد با کم شنوایی و وزوز گوش همراه با استفاده از روش های تحریک الکتریکی، صدادرمانی، لیزر درمانی، موسیقی درمانی، رژیم غذایی و ویتامین های کاهنده شدت وزوز گوش و... جهت درمان وزوز گوش در مرکز فراشنوا انجام می شود.

علاوه بر این تنظیم و تعمیر انواع مدل های سمعک، ساخت قالب ضدآب و ضدصوت، انجام تست های شنوایی بزرگسالان و نوزادان و ... در این مرکز انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر با متخصصین فراشنوا تماس حاصل فرمایید:

02188949368

02188958823

09105241071

برای مشاهده تجربه بیماران از درمان وزوز گوش و رضایت از خرید سمعک پیج فراشنوا را دنبال کنید:

Instagram.com/samak_farashenava.com


دیدگاه ها درباره سمعک اینتنت (Intent) اتیکن

سلام قیمت سمعک اینتنت ۱ قیمتش چقدر هست؟

سلام
هنوز قیمت دقیق سمعک اینتنت مشخص نیست
مشاورین ما زمانی که قیمت مشخص شد باهاتون تماس میگیرند
با تشکر
02188949368
02188958823
09105241071


وزوز گوش سن ۶۵ محل کار ذوب شاهین بناب چند سال است تبریز دکتر می رفتم گفتند درمان نداردولیخوشبختانه سنجشهایم را فرستادم خدمت آقای آقای دکتر فرمودند امکان درمان هست منتظرم بازنشست شوم بیام خدمتشون شاید فرجی شود به دست توانمد شما

سلام.
تشریف بیارید مطمینن میتونیم وزوز رو برطرف کنیم
با شماره های مطب جهت تعیین وقت تماس بگیرید
02188949368
02188958823
09105241071

برای مشاهده نتایج و تجربه درمان سایر مراجعین هم به اینستاگرام مرکز فراشنوا مراجعه فرمایید:
www.instagram.com/samak_farashenava


دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.