جهت مشاوره رایگان شماره خود را وارد کنید

_____

ارسال درخواست

سمعک ارزان

امروزه شرکت های بسیار زیادی وجود دارد که مشغول به کار تولید انواع سمعک ها هستند که هر کدام از این کارها با توجه به  تکنولوژی ای که در ساخت این محصولات به کار می‌رود، دارای قیمت های متفاوتی هستند. معمولا اکثر مشتریان در ۸۰ درصد مواقع ابتدا قیمت محصولات را مورد ارزیابی قرار می‌دهند و سپس به کیفیت آن دقت می نمایند، به همین خاطر مشتریان اغلب به دنبال سمعک ارزان هستند.

اکثر تولیدکنندگان با مدنظر قرار دادن این موضوع که بحث قیمت برای اکثر مشتریان مهم است، سعی بر این دارند تا با تنظیم قیمت و با کاهش آن بتوانند محصولات با کیفیتی را به مردم عرضه کنند.

سمعک ارزان

در واقع  پایین بودن قیمت محصولات به معنی پایین بودن کیفیت آنها نیست، یعنی این یک سیاست  برای جذب مشتریان است که اکثر تولیدکنندگان با مدنظر قرار دادن این موضوع توانسته اند مشتریان زیادی را به سمت خود جذب نمایند.

 

مهمترین موردی که در هنگام خرید سمعک باید به آن دقت شود این میباشد که سمعک باید به گونه‌ای تنظیم شود که از ورود صداهای بلند به گوش جلوگیری کند و یا حداقل صدای لازم برای شنوایی سالم با ایمنی را برای یک فرد مهیا کند. خوشبختانه اکثر سمعک هایی که با قیمت ارزان به فروش می‌رسند به راحتی این موارد را برای افرادی که در شنوایی مشکل دارند مهیا می کنند.

امروزه سمعک های خاصی تحت عنوان سمعک های هوشمند در بازار موجود هستند که  استفاده از این محصولات باعث می‌شود تا اکثر مشکلات افرادی که دچار کم شنوایی هستند حل شود. ولی این بدان معنا نیست که باید هزینه‌های زیادی را برای خرید این محصولات پرداخت کنیم. خوشبختانه امروزه برند های خاصی هستند که سمعک های هوشمند را با قیمت ارزان به فروش می رسانند و این باعث می شود که اکثر مشتریان به راحتی بتوانند به محصولات به کیفیت عالی و قیمت ارزان دسترسی پیدا کنند.

با توجه به اینکه وظیفه اصلی سمعک تظیم صدای محیط و برطرف کردن کم شنوایی می باشد و با توجه به اینکه افرادی که دچار کم‌شنوایی هستند صدا را با درک متفاوتی دریافت می‌کنند، به همین دلیل  سمعک باید قابلیت تنظیم فرکانس های گفتاری را داشته باشد. در این صورت فردی که دچار کم‌شنوایی است به راحتی می تواند صداها را با فرکانس استاندارد دریافت نماید.

در واقع شما برای اینکه بتوانید محصولی مناسب را با قیمت ارزان خریداری کنید باید اطلاعات کافی را در اینباره داشته باشید. یعنی هرچه اطلاعات شما درباره انواع سمعک ها بیشتر باشد، در این حالت می توانید انتخاب مناسب تری را انجام دهید. متاسفانه در برخی موارد مشاهده می‌شود که افراد فقط به دلیل اینکه محصول دارای قیمتی پایین است، اقدام به خرید می‌کنند. در صورتی که نتیجه ای که از آن محصول دریافت می‌کنند به هیچ عنوان قابل قبول نیست.

سمعک ارزان قیمت

 

پیشنهاد مطالعه   انواع سمعک

یعنی شما باید محصولی با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری کنید. در این صورت می‌توانید بازه زمانی ای که از محصول به صورت مفید استفاده می کنید را افزایش دهید و از هزینه‌های اضافی و یا خرید محصولی جدید جلوگیری کنید.

مثلاً در برخی مواقع مشاهده می‌شود که افراد فقط به خاطر اینکه محصول دارای قیمتی پایین است، اقدام به خرید می‌کنند و پس از اینکه محصول را استفاده کردند، متوجه می شوند که به هیچ عنوان تغییری در شنوایی شان ایجاد نشده است. یعنی محصول دارای کیفیت خوبی نیست؛ به همین دلیل مجبور می‌شوند دوباره اقدام به خرید محصولات دیگر کنند که در این صورت هزینه های اضافی را متقبل می شوند. این موارد به هیچ عنوان تایید شده نیست. بهتر است قبل از خرید اقدام به جستجو در رابطه با محصول و یا ویژگی های آن کنید، در این صورت می‌توانید محصولی مناسب را با قیمت مناسب خریداری نمایید.

با توجه به برندهای زیادی که مشغول به کار تولید انواع سمعک هستند، دسترسی به محصولی با کیفیت مناسب و قیمت ارزان کار دشواری نیست. چون گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب در پیش روی شما وجود دارد که شما خیلی راحت با کمی جستجو و یا صحبت با افراد متخصص میتوانید اقدام به خرید سمعک مناسب کنید. توصیه ما به شما این است که  بر حسب توصیه‌های افرادی که در اطراف شما هستند اقدام به خرید نکنید و یا صرفاً داشتن قیمت پایین دلیلی برای خرید محصول نیست.

چون سمعک یکی از محصولات بسیار مهم می باشد که ارتباط مستقیمی با سلامتی شما دارد و انتخابی نامناسب ممکن است باعث بروز زیان‌هایی شود که به هیچ عنوان بعدها قابل جبران نباشد.

به همین دلیل همیشه سعی کنید محصولی را که پزشک به شما توصیه می‌کند خریداری نمایید. گوش جزء حساس‌ترین قسمت‌های بدن شما می باشد و هر فردی با توجه به سیستم بدنی خود و یا درجه کم شنوایی می تواند محصولی خاص را استفاده کند.

سمعک ارزان

 

پیشنهاد مطالعه   تشخیص و درمان نوروپاتی شنوایی

در این حالت هر شخص باید با توجه به وضعیت جسمانی خود اقدام به انتخاب محصول مناسب کند، در واقع یک محصول، گزینه مناسبی برای تمام افراد نیست. به همین دلیل است که باید دقت کافی را در انتخاب انواع سمعک ها داشته باشید تا مناسب ترین و درست ‌ترین گزینه برای خرید سمعک را به همراه توصیه های پزشکان پیدا کنید.

در غیر این صورت فقط به خاطر اینکه در بحث هزینه صرفه جویی کنید ممکن است به دلیل استفاده از محصولی نامناسب در بازه زمانی طولانی، باعث بروز مشکلات فوق العاده جدی در بحث شنوایی خود شوید. به همین دلیل همیشه توصیه ما به افرادی که دچار اختلالاتی در بحث شنوایی هستند این می باشد که ابتدا به یک فرد متخصص مراجعه کنند و همیشه سعی کنند محصولی را که پزشکان به آنها توصیه می‌کند را خریداری کنند. در این حالت می توانید از هزینه‌های اضافی ای که در آینده ممکن است متقبل شوید، جلوگیری کنید. و همچنین از بروز صدمات جدی به سلامت شنوایی خود نیز جلوگیری می کنید.

 

خوشبختانه وجود محصولات بسیار متنوعی که در بازار وجود دارد، باعث شده تا شما گزینه های زیادی برای انتخاب داشته باشید. هر کدام از این محصولات با توجه به تکنولوژی ای که در آنها وجود دارد، دارای قیمت های متفاوتی هستند.  یعنی هر کسی با توجه به بودجه خود می‌تواند محصولی مناسب را انتخاب کند و همیشه خرید محصول گرانقیمت معنی دسترسی به محصولی با کیفیت نمی دهد.

همیشه سعی کنید محصولی با کیفیت را با قیمت مناسب خریداری کنید که در این صورت هم از لحاظ هزینه صرفه جویی خواهید کرد وهم نگرانی بابت بروز مشکل برای سلامت خود را نخواهید داشت.

 

کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا

تجویز سمعک های دولتی و ارزان با شرایط پرداخت ویژه و اقساطی برای تمامی بیماران عزیز فراهم می باشد.

برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان سمعک با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

09105241071

02188949368

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مهم ترین موضوعات پیرامون شنوایی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک فراشنوا با سال ها سابقه درخشان در زمینه ارزیابی شنوایی و تجویز انواع سمعک به صورت تخصصی و حرفه ای مفتخر است که به عنوان یکی از معتبرترین کلینیک های شنوایی کشور در جهت بهبود و رضایت بیماران کم شنوایی همواره در تلاش است .هدف کلینیک فراشنوا کمک به بهبود کودکان و بزرگسالان کم شنوا عزیز است

آخرین مقالات

ساکشن گوش

ساکشن گوش

ارتباط با فراشنوا

 کلینیک مرکزی :تهران،پایین تر از پل کریم خان ،خیابان نجات الهی پلاک 176 واحد 9

بیمارستان:  آدرس تهران ، چهارراه گلوبندک ، کوچه بادامچی ، بیمارستان سیدالشهداء

دسترسی سریع

  • صفحه اصلی
  • بلاگ
  • درباره ما
  • تماس با ما

مشا.ره رایگان

لطفا مشکل خود را برایمان شرح دهید.

مشاور 1

مشاوره

Call Now Buttonتماس با فراشنوا02188949368

تست شنوایی آنلاین رایگان

کلینیک تخصصی درمان وزوز گوش و سمعک فراشنوا