سمعک برنافن

سمعک برنافن
انواع سمعک برنافن

سمعک برنافن سویس

سمعک برنافن از محصولات کشور سویس می باشد و همانند سایر برندهای سمعک دارای تمامی مدل های سمعک می باشد. از نظر کیفیت صدا این سمعک دارای صدای صاف و بدون نویز محیط می باشد. از لحاظ قیمت نیز دارای تمامی قیمت ها از 2 میلیون تومان به بالا می باشد.

[audio mp3="https://farashenava.com/wp-content/uploads/2020/10/سمعک-برنافن.mp3"][/audio]

انواع سمعک های برنافن سویس

 

سمعک لوئکس(Leox) برنافن

سمعک leox یکی از جدیدترین و قوی ترین سمعک های برند برنافن سویس می باشد که در سال 2021 عرضه خواهد شد. این سمعک به دلیل قدرت بسیار بالای خود برای بیماران با کم شنوایی شدید و عمیق بسیار مناسب می باشند. از سمعک های هم رده این مدل می توان به سمعک اکسید اتیکن(سمعک Exceed) و سمعک ترک سونیک(سمعک Trek) اشاره کرد که تمامی این مدل ها محصول سال 2021 می باشند.

سمعک لویکس دارای دو مدل 3 و 7 می باشد که هر کدام دارای سمعک با قدرت سوپرپاور و التراپاور می باشند. رده سه سمعک لویکس دارای 10 باند پردازشی و سمعک های رده 7 دارای 14 باند پردازشی می باشند.

تکنولوژی استفاده شده در سمعک جدید Leox پردازشگر True Environment می باشد که اصوات گفتاری را به بالاترین سطح طبیعی بودن برای بیماران فراهم می کند. از ویژگی های قابل توجه در این سمعک توانایی شارژ شدن سمعک، امکان ارتباط دو گوشی در سمعک ها با هدف کاهش نویز محیط به صورت همزمان و تعادل بین صدای دو گوش، برنامه های قوی فیدبک گیری، چندین برنامه های کاهش نویز محیط جهت افزایش نسبت سیگنال در محیط های شلوغ و... می باشد.

به طور کلی این سمعک با امکانات و ویژگی های جدید و هوشمند خود طبیعی ترین گفتار، راحتی شنیدن، تقویت مناسب صداهای بلند(عدم آزاردهندگی در مواجهه با صداهای بلند) را برای بیماران با کمترین باقی مانده شنوایی فراهم می کند.

سمعک leox برنافن

سمعک آلفا برنافن(سمعک Alpha)

سمعک الفا برنافن از جدیدترین محصولات این برند می باشد که محصول 2021-2020 و از جدیدترین تکنولوژی Hybrid در این سمعک استفاده شده است. سمعک الفا در سه مدل الفا 9، الفا 7، الفا 5 موجود می باشد و به صورت پشت گوشی ریک می باشند که برای افت های ملایم تا عمیق مناسب هستند. تکنولوژی هیبرید برنافن تنها در سمعک الفا (Hearing Aid Alpha) به کار رفته است که با این تکنولوژی ترکیبی از راحتی شنیدن بدون هیچ گونه خستگی و تلاش بیمار و بهترین درک گفتار در تمامی محیط های شنیداری فراهم شده است. با این تکنولوژی جدید برنافن صدا به صورت طبیعی و همانند گوش نرمال برای بیمار فراهم می شود و بیمار به راحتی در تمامی جهت ها و محیط ها درک بسیار خوبی از گفتار دارد.

ویژگی های سمعک آلفا برنافن:

*استفاده از جدیدترین تکنولوژی برنافن(اولین سمعک با تکنولوژی Hybrid)

*قابلیت شارژ سمعک در سریعترین زمان

*برنامه وزوز گوش برای بیماران با وزوز گوش

*برنامه انتقال فرکانسی برای بیماران با مناطق شنوایی مرده

*امکان اتصال به تمامی وسایل صوتی با کیفیت بالا

*استفاده از app جهت تغییر ولوم، برنامه های سمعک و مشاهده میزان باتری

(گوشی آیفون به صورت مستقیم و بدون نیاز به رابط به سمعک متصل می شود و سمعک به عنوان هندزفری نیز قابل استفاده می باشد)

*توانایی مشخص کردن محل سمعک با استفاده از app

*امکان استفاده از سمعک به صورت شارژی یا با باتری (قابلیت شارژی برای بیماران با سن بالا، مشکلات بینایی یا لرزش دست بسیار مناسب می باشد)

برای کسب اطلاعات کامل درباره سمعک آلفا برنافن روی لینک کلیک کنید.

سمعک الفا برنافن

سمعک وایرون برنافن(سمعک Viron)

یکی از محصولات جدید گروه برنافن می باشد که دارای سمعک پشت گوشی و ریک به صورت شارژی می باشد. از نظر قدرتی این سمعک برای کم شنوایی های ملایم تا عمیق گزینه مناسبی می باشد. سمعک وایرون برنافن دارای سه مدل متفاوت می باشد که شامل رده 5، 7 و 9 می باشد که دارای امکانات و ویژگی متفاوتی می باشند.

این سه رده از نظر ظاهر هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارند و تنها در تکنولوژی و امکانات با یکدیگر تفاوت دارند که باید بر اساس شرایط بیمار به صورت دقیق انتخاب شوند.

از تفاوت بین این سه رده می توان از پهنای پاسخ فرکانسی و تعداد کانال اشاره کرد به این صورت که در رده 5 و 7 پهنای فرکانسی 8 کیلوهرتز و در رده 9(بالاترین رده) پهنای فرکانسی 10 کیلوهرتز می باشد. از مزایای پهنای پاسخ فرکانسی افزایش کیفیت صدا و بهبود درک بخصوص در محیط های شلوغ و نویزی می توان اشاره کرد.

از نظر تعداد کانال رده 5، 7 و 9 به ترتیب دارای 12، 14 و 16 کانال می باشند. همگی این سه رده دارای سیستم وایرلس و ارتباط دو گوشی می باشند اما رده 5 نسبت به دو رده دیگر برنامه های درک گفتاری کمتری دارد.

سمعک وایرون برنافن

سمعک زرنا برنافن(سمعک Zerena)

سمعک زرنا یکی از جدیدترین مدل های سمعک برنافن که محصول سال 2018-2019 می باشد. در این سمعک ها از جدیدترین تکنولوژی و تراشه هایی که امکان اتصال مستقیم سمعک به موبایل(IOS) و ورژن بلوتوث استفاده شده در این محصول 2.4  می باشد.

سمعک زرنا دارای چندین رده می باشد که شامل زرنا 1 /3 /5 /7 / 9 تقسیم می شوند  که مدل یک در رده پایین و زرنا 9 در بالاترین رده بین مدل های سمعک زرنا قرار دارد. در این مدل ها تعداد کانال ها در سمعک Zerena1، 8 کانال و در بالاترین رده این مدل سمعک Zerena9، 16 کانال می باشد.

از نظر ظاهر سمعک های زرنا دارای مدل های سمعک 100درصد نامریی(کیت مشکی رنگ)، داخل گوشی، پشت گوشی قوی و پشت گوشی ریک می باشد.

از نظر قدرت سمعک های نامریی برای افت های متوسط و شدید مناسب می باشد و با توجه به اینکه اندازه سمعک بسیار کوچک می باشد اما قدرت سمعک همانند سمعک های داخل گوشی می باشد.

به طور کلی گروه سمعک زرنا مناسب افت های متوسط تا شدید می باشد و با تجربه تجویز در بین بیماران(از کودکان تا بزرگسالان) تمامی بیماران از صدای صاف سمعک و طبیعی بودن راضی بودند و هیچ برگشتی جهت مشکل در سمعک وجود نداشت.

سمعک برنافن

ویژگی های سمعک زرنا برنافن:

*دارای پوشش نانو(IP68) که به عنوان سمعک ضدآب شناخته می شود.

*قابلیت شارژ (سمعک بدون باتری)

(در این مدل امکان استفاده از باتری طلایی(عمر باتری 1سال) و شارژر(شارژ کردن باتری روزانه به مدت 3-4 ساعت و استفاده در طول روز) به علاوه باتری معمول وجود دارد)

*دارای ویژگی پردازش صدا براساس پوش موج و آواها

(این ویژگی برای اطفال و کودکان که در مرحله یادگیری آواها می باشند بسیار مناسب است و از طرف دیگر برای افراد بزرگسال با حافظه شنیداری استفاده از پردازش پوش گفتار سبب درک بالایی می شود)

*دارای سیستم وایرلس 2.4 GHz جهت ارتباط مستقیم با موبایل و سایر وسایل صوتی بدون دخالت نویزهای محیط و با کیفیت بالاتر

*دارای برنامه وزوز گوش

(برای افراد با کم شنوایی و وزوز جهت تقویت صدا براساس کم شنوایی یا افراد تنها با مشکل وزوز گوش)

سمعک سافیرا برنافن (Saphira)

سمعک سافیرا از دیگر محصولات سمعک برنافن می باشد که از همان تکنولوژی سمعک های جدید (ویژگی کانال آزاد) استفاده می کنند. همچنین این سمعک با داشتن پوشش نانو ویژگی ضدآب بودن فراهم شده است.

از ویژگی های این سمعک می توانیم به برنامه خودکار چند محیطی، کاهش دهنده تطبیقی نویز محیط، تلفن خودکار و برنامه Data Learning می باشد.

برنامه Data Learning  اطلاعات جدید در محیط های شنیداری را جمع آوری و آنالیز می کند و اگر فرد در این محیط تغییری در عملکرد سمعک(نظیر افزایش یا کاهش ولوم یا تغییر برنامه سمعک) انجام دهد سمعک تغییرات انجام شده را ذخیره می کند و زمانی که بیمار مجددا به محیط شنیداری وارد می شود سمعک به صورت اتومات تغییرات صدا را اعمال می کند و دیگر به تغییر صدا توسط فرد نیازی نیست.

دیگر ویژگی های سمعک سافیرا برنافن:

 • در مدل های پشت گوشی، پشت گوشی ریک و داخل گوشی موجود می باشد
 • دارای دو رده۳ و ۵ می باشد
 • این سمعک برای انواع کم شنوایی ها مفید می باشد
 • (کم شنوایی ملایم تا شدید)
 • دارای تکنولوژی Channel Free
 • (کمک به بهبود درک گفتار بیمار بخصوص در محیط شلوغ و نویزی)
 • برنامه انتقال فرکانسی در هر دو رده 3 و 5
 • برنامه تلفن اتومات
 • دارای سیستم وایرلس و بلوتوث جهت ارتباط با موبایل و سایر وسایل
 • دارای اندازه کوچک تر نسبت به سایر مدل ها

سمعک سافیرا برنافن

سمعک اینیزیا برنافن (Inizia)

 • در مدل های پشت گوشی، ریک و داخل گوشی موجود است
 • و دارای دو رده ۱ و ۳ می باشد
 • این سمعک برای انواع کم شنوایی ها مفید می باشد.

(افت شنوایی از ملایم تا شدید)

 • دارای تکنولوژی Channel Free

(تمامی سمعک های برنافن از تکنولوژی کانال های آزاد برخوردار می باشند)

 • برنامه تلفن اتوماتیک

سمعک اینیزیا برنافن

سمعک سوپرمیا برنافن (سمعک Supremia)

سمعک سوپرمیا جزء قوی ترین سمعک برنافن می باشد که برای افت شنوایی شدید و عمیق مناسب است. این سمعک تنها به صورت پشت گوشی و دارای قدرت 82 دسی بل قدرت جهت تقویت صدا و گفتار می باشد. با توجه به امکاناتی که در این سمعک وجود دارد نظیر برنامه انتقال فرکانسی، سیستم وایرلس و... برای تمام سنین از اطفال تا سالمندان با افت شنوایی عمیق مناسب می باشد.

توجه داشته باشید سمعک سوپرمیا از نظر قدرت برابر با سمعک جدید لویکس می باشد اما از نظر تکنولوژی قدیمی تر می باشد.

ویژگی های سمعک قوی سوپرمیا:

*برنامه انتقال فرکانسی جهت انتقال اطلاعات منطقه مرده به منطقه سالم شنوایی

*سیستم وایرلس سمعک که برای اتصال به سایر وسایل صوتی بسیار مناسب است

*دارای پوشش نانو و به عنوان سمعک ضدآب معرفی شده است

*دارای میکروفون های جهت دار تطبیقی که به صورت خودکار و با توجه به محیط شنیداری بهترین حالت را فراهم می کند.

یکی دیگر از سمعک های سوپرپاور برند برنافن، سمعک اکستریم می باشد. سمعک اکستریم نسبت به سوپرمیا قدیمی تر می باشد(تکنولوژی دیجیتال) و دارای امکاناتی نظیر وایرلس، انتقال فرکانسی، میکروفون های جهت دار و ویژگی های سمعک سوپرمیا نمی باشد.

سمعک قوی سوپرمیا برنافن

تکنولوژی سمعک برنافن

از ویژگی های اصلی سمعک برنافن استفاده از تکنولوژی و پردازش Channel Free می باشد که در این ویژگی بهره سمعک در همه فرکانس های سمعک و با توجه به میزان کم شنوایی با دقت تغییر می کند که بهترین درک را برای بیمار فراهم کند.

در سمعک های و دیگر تکنولوژی ها صدای وارد شده به سمعک در کانال های مختلف تقسیم می شوند و صدا از حالت یکدست بودن خارج می شود اما در این ویژگی گفتار در کانال های فرکانسی مختلف تقسیم نمی شود بلکه کلمه یا آوای گفتاری به صورت یک واحد مجزا عمل کرده و تقویت می شود. این تکنولوژی همانند حلزون یک فرد طبیعی عمل می کند که با این تکنولوژی صدا تا حدممکن حالت طبیعی خود را حفظ می کند و درک صدا همانند افراد نرمال اتفاق می افتد.

تکنولوژی استفاده شده در سمعک های برنافن(تمامی مدل ها)، تکنولوژی Channel Free می باشد که خاص این سمعک ها می باشد.

به طور کلی و به زبان ساده تر تکنولوژی Channel Free به معنی آناالیز و پردازش صدا در تمامی کانال ها به صورت یکدست و عدم تقسیم صدا در کانال ها می باشد که سبب تقویت دقیق بین تمامی نقاط، پاسخ صاف در طول پاسخ فرکانسی و درنهایت صدای واضح و با کیفیت نقش دارد.

سایر تکنولوژی و امکانات سمعک برنافن

 

ویژگی Adaptive Feedback Canceller:

برنامه از بین بردن یا حذف سوت سمعک می باشد که حتی یکی از مشکلاتی که اکثر بیماران از آن رنج می برند و در سمعک های قدیمی بسیار رایج بود سوت یا فیدبک سمعک می باشد. با این تکنولوژی قبل از انکه سمعک شروع به سوت زدن بکند صدای سوت حذف می شود.

این تکنولوژی حتی زمانی که فرد از کلاه، تلفن یا تنظیم ولوم و نزدیک شدن دست به سمعک استفاده می کند بسیار موثر و کارامد می باشد.

ویژگی Adaptive Noise Reduction:

همانطور که از اسم آن مشخص است این سیستم یا ویژگی نویز های محیط را جهت صاف و با کیفیت شدن گفتار کاهش میدهد. اکثر بیماران زمانی که در محیط های پرسرصدا می باشند درک آنها تحت تاثیر قرار می گیرد و بسیار کاهش می یابد با این تکنولوژی که سبب کاهش نویز محیط بدون کاهش آواهای گفتاری مس توان بالاترین درجه از درک را فراهم کرد.

در شکل زیر نقش برنامه کاهنده نویز محیط را نشان می دهد(بخش آبی: نویز محیط و بخش سبز: اطلاعات گفتاری ). شکل اول سیگنال اصلی گفتار به همراه نویز می باشد و در شکل دوم نشان می دهد که سمعک های قدیمی علاوه برکاهش نویز محیط بخش های مهم گفتاری را نیز کاهش می دهند و درک بیمار کاهش می یابد. اما در تکنولوژی جدید سمعک برنافن این مشکل به راحتی حل شده است. در این حالت نویز گفتاری همانند سمعک های قدیمی کاهش یافته است اما گفتار برعکس سمعک های قدیمی بدون تغییر می باشد که برای بیمار بهترین درک گفتار را فراهم می کند.

ویژگی Speech Cue Priority:

با این ویژگی می توان اصوات بی معنا را به راحتی معنادار و با مفهوم درک کرد.

بیماران با کم شنوایی فرکانس ها بالا صدا یا گفتار را می شنوند اما درک یا مفهومی ازآن ندارند. با این تکنولوژی در سمعک های برنافن می توان مناطقی که برای درک گفتار از اهمیت بالاتری برخوردار هستند تقویت بیشتری و درنتیجه درک مناسبتری برای مراجعین کم شنوا فراهم شود.

همانطوری که در شکل مشاهده می کنید در بخش اول کلمه یا گفتار ترسیم شده به قطعات یا فرکانس های مجزا تبدیل شده اما در سمعک ها جدید برنافن با این ویژگی منحصر به فرد امکان بررسی و تقویت کل منطقه فرکانسی تحریک شده وجود دارد. پس در حالت دوم درک گفتار بهتر و طبیعی تر می باشد. این تکنولوژی برگرفته از سیستم شنوایی انسان (عملکرد حلزون گوش داخلی) می باشد که به بررسی پوش فرکانسی یا کلمه به کلمه می پردازد.

ویژگی Intelligent Volume Control:

در سمعک های پشت گوشی یا حتی سمعک های داخل گوشی قدیمی با ولوم کنترل زمانی که ولوم کنترل سمعک توسط بیمار کاهش یا افزایش پیدا می کرد کل پاسخ فرکانسی بدون توجه به سیگنال های گفتاری تغییر میکرد.

اما با ولوم کنترل هوشمند در سمعک های برنافن زمانی که بیمار در محیط شلوغ باشد و ولوم کنترل سمعک توسط بیمار کاهش می یابد، سمعک محدوده ای که مربوط به نویز محیط یعنی مناطق فرکانس پایین را کاهش می دهد بدون انکه مناطق فرکانس بالا که برای درک گفتار بسیار ارزشمند هستند را کاهش دهد به این ترتیب بیمار به هر دو شرایط ایده آل خود دست می یابد(هم نویز محیط کاهش می یابد و هم درک گفتار افزایش می یابد).

با افزایش ولوم کنترل نیز همین حالت انجام می شود به این صورت که زمانی که صدا کم باشد و بیمار به بهره بیشتری نیاز داشته باشد با افزایش ولوم کنترل بهره بیشتری برای مناطق مهم گفتاری فراهم می شود و درک گفتار به راحتی فراهم می شود بدون آنکه نویز محیط آزاردهنده شود.

*برنامه انتقال فرکانسی:

این برنامه برای افراد با کم شنوایی عمیق و مناطق مرده در حلزون و عصب گوش بسیار مناسب می باشد. با این برنامه می توان صداهای مربوط به مناطق مرده را به سمت مناطق سالم انتقال داد و بیمار را از هیج صدایی محروم نکنیم.

*ویژگی Reverb Reduction:

برنامه کاهش اکو یا بازگشت صدا ممکن است هم برای صدای خود فرد(پیچش صدا در گوش) و هم زمانی که در محیط بسته صحبت می کند برگشت صدارا احساس کند. برنامه کاهش اکو ابتدا صداهای اکو دار را شناسایی و تا حد ممکن بدون انکه صدای گفتاری کاهش و تحت تاثیر قرار گیرد کاهش پیدا می کند.

همانطور که توجه می کنید در سمعک های برنافن تلاش بیشتر بر روی گفتار و درک بهتر می باشد با این تکنولوژی ها صدا بیشتر طبیعی و با کیفیت تر می شود.

ویژگی وایرلس سمعک ها نیز بسیار مهم و قابل توجه می باشد به این صورت که امکان اتصال به سایر وسایل صوتی نظیر موبایل، تلفن و تلویزیون را فراهم می کند. حتی امکان استفاده از برنامه های مخصوص سمعک برنافن برای تغییرات صدا و برنامه های سمعک برای راحتی بیمار فراهم شده است.

این ویژگی حتی برای کودکان با افت شنوایی شدید در مدرسه و محیط های آموزشی بسیار مفید می باشد. با اتصال سمعک با میکروفون جداگانه از طریق وایرلس می توان میکروفون را به لباس معلم متصل کرد و درک بهتری برای کودک در محیط های مختلف فراهم کرد.

طبق گفته های بالا از تکنولوژی سمعک های برنافن با اطمینان می توان سمعک برنافن را برای تمامی بیماران تجویز و تنظیم کرد. این سمعک دارای تکنولوژی هوشمند و در انواع مدل های سمعک از جمله سمعک های نامریی، سمعک های داخل گوشی، سمعک های پشت گوشی و سمعک های پشت گوشی ریک می باشند و حتی دارای سمعک های سوپرپاور و قوی برای بیماران با افت شنوایی شدید می باشند.

همچنین در این برند بعضی از مدل های سمعک علاوه بر پوشش نانو برای جلوگیری از خرابی سمعک توسط گردوغبار و تعرق بیمار دارای پوشش ضدآب نیز می باشند و به عنوان سمعک ضدآب قابل استفاده می باشند.

تاریخچه سمعک برنافن

برند  برنافن در سال ۱۹۴۶ در سوئیس تاسیس شده است که در حال حاضر نیز در حال ارائه سمعک های 2020-2021 می باشد. شرکت برنافن در تولید انواع سمعک های نامریی، داخل گوشی، پشت گوشی(قدرت پاور و سوپرپاور) و پشت گوشی ریک فعالیت دارد و جزء یکی از سمعک های پرفروش در ایران می باشد.

بهره‌مندی از علم شنوایی شناسی و بیماری های گوش به همراه علوم مهندسی پزشکی سبب شده است که این شرکت به راحتی بسیاری از مشکلات استفاده کنندگان سمعک خود را با بهره مندی از تکنولوژی های خاص برطرف نماید. تکنولوژی استفاده شده در این سمعک ها، Channel Free می باشد که سبب ایجاد صدای صاف، با کیفیت و طبیعی در سمعک می شود.

امروزه سمعک برنافن در بیش از ۷۰ کشور دنیا مشغول عرضه محصولات خود و ارائه خدمات می باشد و در ایران نیز دارای چندین سال سابقه درخشان می باشد.

پرسش و پاسخ بیماران در مورد برند سمعک برنافن

  *کدام یک از مدل های سمعک برنافن برای کم شنوایی مناسب می باشد؟ قبل از انتخاب مدل سمعک باید تست شنوایی انجام شود و سمعک براساس میزان کم شنوایی انتخاب شود. از طرف دیگر بهتر است سمعک براساس نیاز بیمار، سن بیمار و شرایط بیمار تجویز شود تا بیمار بتواند حداکثر استفاده را از سمعک داشته باشد. تمامی مدل های سمعک برنافن دارای کیفیت بالا و صدای صاف و بدون خش خش می باشند. *آیا برند برنافن همانند برند سمعک اتیکن می باشد؟ خیر. تکنولوژی و مدل های این دو برند به طور کامل با یکدیگر متمایز می باشد اما هردو برند سمعک بخشی از گروه ویلیام دمنت می باشد. سمعک سونیک و فیلیپس نیز از دیگر برندهای این گروه می باشد. *سمعک برنافن محصول کدام کشور می باشد؟ سمعک برنافن محصول کشور سویس می باشد. علاوه بر برند برنافن، برندهای دیگری نظیر سمعک فوناک نیز محصول کشور سویس می باشد. *استریمر یا سمعک برنافن چگونه متصل می شود؟ ابتدا با فشاردادن دکمه ولوم پایین و دکمه پاسخ دهی به صورت همزمان استریمر شروع به چشمک زدن می کند. در این هنگام با قراردادن سمعک در کنار استریمر اتصال ایجاد می شود. *کدام یک از مدل های سمعک دارای محبوبیت بیشتری بین استفاده کنندگان دارد؟ مدل های سمعک شامل سمعک های نامریی یا داخل گوشی، سمعک های پشت گوشی و سمعک های ریک می باشد. به طور کلی سمعک های ریک دارای محبوبیت بیشتری نسب به سایر مدل های سمعک دارد زیرا هم از نظر کیفیت صدا و هم از نظر اندازه و دیده شدن مناسب است. اما برخلاف سایر کشورها در ایران بیشتر به دنبال سمعک های نامریی یا داخل گوشی می باشند.  

کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا

کلینیک فراشنوا بدون در نظر گرفتن برند خاصی و براساس مشکل و کم شنوایی بیمار سمعک را انتخاب می کند. در این کلینیک انواع مدل های نامریی، داخل گوشی، پشت گوشی و پشت گوشی ریک از انواع برندهای سمعک تجویز و تنظیم می شود.علاوه بر خدمات اشاره شده ارزیابی شنوایی نوزادان و کودکان و روش های جدید درمان و توانبخشی وزوز گوش نیز انجام می گیرد.

برای اطلاعات بیشتر با متخصصین سمعک فراشنوا تماس حاصل فرمایید:

02188949368

02188958823

09105241071

پیج اینستاگرام فراشنوا: Samak_farashenava@

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.