جهت مشاوره رایگان شماره خود را وارد کنید

_____

ارسال درخواست

سمعک پارادایز نایدا(Naida Paradise)

سمعک فوناک یکی از برندهای سویسی در حیطه سمعک می باشد که در ایران چندین سال دارای فعالیت می باشد( سمعک پارادایز نایدا(Naida Paradise) ).

بیماران با کم شنوایی شدید و عمیق به خوبی سمعک نایدا فوناک را می شناسند چون جزء یکی از بهترین سمعک ها برای این میزان کم شنوایی بشمار می آید.

علاوه بر سمعک های التراپاور، سمعک فوناک دارای انواع مدل نامریی، داخل گوشی، پشت گوشی و ریک می باشد.

سمعک های جدید این گروه نیز توانایی شارژ شدن و استفاده بدون باتری را دارند(سمعک قابل شارژ).

جدیدترین سمعک های فوناک

سمعک پارادایز نایدا(Naida Paradise)

سمعک نایدا فوناک شاید یکی از سمعک های پرقدرتی باشد که بسیاری از کودکان و نوزادان با کم شنوایی عمیق از آن استفاده کرده اند.

اخیرا سمعک فوناک یکی از جدیدترین سمعک های خود به نام پارادایز نایدا را معرفی کرده است.

این سمعک از نظر قدرتی برای بیماران با کم شنوایی شدید و عمیق مناسب می باشد.

از نظر جزئی تر سمعک پارادایز نایدا دارای 141 دسی بل خروجی در مدل های UP(مناسب برای افت های عمیق) و 130 دسی بل خروجی در سمعک های قابل شارژ این مدل دارا می باشد.

از نظر پردازشی سمعک Paradise دارای جدیدترین پردازشگر صدا به نام PRISM می باشد که ویژگی های AutoSense در این پردازشگر وجود دارد.

برای مثال سمعک این توانایی را دارد که به طورت اتومان و هوشمند گفتار ضعیف را در مکان های ساکت افزایش دهد یا نویز محیط را در محیط با صداهای بلند کاهش دهد.

پیشنهاد مطالعه   سمعک Trek سونیک امریکا

این پردازنده جدید در سمعک سبب می شود سمعک با داشتن یک شتاب سنج حرکات فرد را کشف و شناسایی کند و با انتقال این اطلاعات میکروفون ها را طوری تنظیم کند که سبب بالاترین درک گفتار شود.

هدف از این کار در سمعک های جدید فوناک شناسایی و درک گفتار در تمامی جهت ها برای بیمار می باشد تا بیمار هیچ صدایی را از دست ندهد.

سمعک پارادایز نایدا(Naida Paradise)

همچنین از دیگر ویژگی این سمعک ها توانایی اتصال مستقیم هردو سمعک(در بیماران دو گوشی) به موبایل، TV، لپ تاپ و دیگر وسایل می باشد.

همچنین فوناک ادعا می کند که سمعک پارادایز تنها تکنولوژی می باشد که اجازه می دهد هر دو سمعک همزمان به وسیله دیگری متصل باشند(از طریق سیستم بلوتوث).

به زبان ساده تر می توات گفت بیمار می تواند همزمان به موبایل و وسیله دیگری نظیر لپ تاپ متصل باشد بدون اینکه مشکلی در شنیدن داشته باشد.

همچنین این سمعک ها امکان اتصال به ریموت کنترل(RogrDirect) را جهت اتصال به سایر وسایل صوتی دارد.

استفاده از سیستم وایرلس در این سمعک ها بخصوص برای افراد با کم شنوایی عمیق بسیار مناسب می باشد زیرا با استفاده از میکرفون های خارجی نسبت سیگنال به نویز چند درصد بهبود می یابد و برای این کم شنوایی بسیار ارزشمند است.

همچنین تکنولوژی Roger فوناک در محیط با نویز بلند و فاصله های دور سبب بهبود عملکرد شنوایی بیماران می شود.

اولویت اول ما در کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا رضایت کامل بیماران عزیر از نحوه تجویز و خدمات کلینیک می باشد و خدارو شاکریم که تا کنون توانسته ایم این مهم را براورده سازیم و همواره سعی ما بر آن است که با ارائه جدیدترین سمعک های روز دنیا با مناسب ترین قیمت جزو محبوترین و کلینیک منتخب بیماران باشیم.

پیشنهاد مطالعه   سمعک Leox برنافن

دکتر سید یحیی حسینی

کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا

02188949368-09125241071

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مهم ترین موضوعات پیرامون شنوایی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

درباره ما

کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک فراشنوا با سال ها سابقه درخشان در زمینه ارزیابی شنوایی و تجویز انواع سمعک به صورت تخصصی و حرفه ای مفتخر است که به عنوان یکی از معتبرترین کلینیک های شنوایی کشور در جهت بهبود و رضایت بیماران کم شنوایی همواره در تلاش است .هدف کلینیک فراشنوا کمک به بهبود کودکان و بزرگسالان کم شنوا عزیز است

آخرین مقالات

ساکشن گوش

ساکشن گوش

ارتباط با فراشنوا

 کلینیک مرکزی :تهران،پایین تر از پل کریم خان ،خیابان نجات الهی پلاک 176 واحد 9

بیمارستان:  آدرس تهران ، چهارراه گلوبندک ، کوچه بادامچی ، بیمارستان سیدالشهداء

دسترسی سریع

  • صفحه اصلی
  • بلاگ
  • درباره ما
  • تماس با ما

مشا.ره رایگان

لطفا مشکل خود را برایمان شرح دهید.

مشاور 1

مشاوره

Call Now Buttonتماس با فراشنوا02188949368

تست شنوایی آنلاین رایگان

کلینیک تخصصی درمان وزوز گوش و سمعک فراشنوا