خرید سمعک و بیمه ها

کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا

 

در کلینیک شنوایی فراشنوا سعی بر این شده است که جهت رفاه حال بیماران و سرعت بخشیدن به مرحله خرید سمعک با اکثر بیمه های ذکر شده قرارداد منعقد شده است.

بیمه های پایه که تمامی افراد جامعه را شامل می شود بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت(خدمات درمانی) می باشد. هر یک از این بیمه ها مبلغی جهت خرید سمعک به بیمه گذار محترم پرداخت می کنند. همانطور که در جدول مشاهده می کنید بیمه تامین اجتماعی و سلامت تنها برای یک گوش هزینه می دهند حتی اگر بیمار یک جفت سمعک خریداری کند. بیمه های پایه هر 10 سال یکبار هزینه خرید سمعک را متقبل می شوند و در این بین هیچ هزینه ای بابت خرید سمعک پرداخت نمی شود.

در بیمه های تکمیلی بسته به مبلغ پرداخت شده یا میزان خدمات درمانی، شرکت بیمه تکمیلی هزینه سمعک را پرداخت می کند.(جدول زیر به صورت کلی و حداقل مبلغ پرداختی ذکر شده است بنابراین سوال از خود بیمه بهترین گزینه می باشد).

 

بیمه هایی که در لیست بالا به آنها اشاره نشده است:

 

بیمه های سمعک

بیمه بانک تجارت: هر گوش 000/006/1 تومان

بانک صادرات: در مجموع 000/000/3 تومان

*بیمه آتیه سازان مبلغی جهت خرید سمعک به بیمار پرداخت نمی شود اما بهترین گزینه سوال از شرکت بیمه مورد می باشد.

درباره ما

کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک فراشنوا با سال ها سابقه درخشان در زمینه ارزیابی شنوایی و تجویز انواع سمعک به صورت تخصصی و حرفه ای مفتخر است که به عنوان یکی از معتبرترین کلینیک های شنوایی کشور در جهت بهبود و رضایت بیماران کم شنوایی همواره در تلاش است .هدف کلینیک فراشنوا کمک به بهبود کودکان و بزرگسالان کم شنوا عزیز است

ارتباط با فراشنوا

تهران،پایین تر از پل کریم خان ،خیابان نجات الهی پلاک 176 واحد 9

دسترسی سریع

  • صفحه اصلی
  • بلاگ
  • درباره ما
  • تماس با ما

مشا.ره رایگان

لطفا مشکل خود را برایمان شرح دهید.

مشاور 1

مشاوره

Call Now Buttonتماس با فراشنوا

تست شنوایی آنلاین رایگان

کلینیک تخصصی درمان وزوز گوش و سمعک فراشنوا