کلینیک تخصصی

شنوایی سنجی

و تجویز سمعک فراشنوا

درمان تخصصی وزوز گوش با جدیدترین متد روز دنیا

تست شنوایی نوزادان و کودکان در خواب و بیداری 

جدیدترین و پیشرفته ترین سمعک های  روز دنیا

تجویز انواع سمعک های نامرئی و غیر قابل دید

انواع سمعک های هوشمند و فراهوشمند

تست شنوایی رایگان

همین حالا کلیک کنید

مصاحبه با بیماران

ویدیو مصاحبه با بیماران

مشاوره کاملا رایگان

جهت مشاوره رایگان همین حالا شماره خود را وارد کنید

ارسال درخواست

سمعک های نامرئی

  • سمعک های نامریی نوعی سمعک داخل گوشی می باشند که در عمق بیشتری از کانال گوش قرار دارد
  • این سمعک ها نسبت به مدل های داخل گوشی دارای قطعات، کیت یا برد کوچکتری می باشد که امکان ساخت سمعک کوچکتر را فراهم می کند.
  • از نظر میزان قدرت، سمعک های نامریی و داخل گوشی دارای قدرت یکسانی می باشند و برای افراد با کم شنوایی شدید مناسب می باشند.

سمعک های هوشمند

سمعک هوشمند همانطور که از اسم آن مشخص است تغییرات صدا یا برنامه های سمعک به صورت اتومات و بدون نقش داشتن بیمار انجام می شود. در سمعک های هوشمند با داشتن چند برنامه هوشمند، با قرارگیری فرد در محیط های مختلف برنامه به صورت اتومات برنامه تنظیم شده را فعال می کند که سبب درک بهتری از گفتار می شود.

همچنین در این سمعک ها امکان ارتباط دو گوشی قوی تر نسبت به مدل های قدیمی و ارتباط مستقیم با موبایل(بدون هیچ رابطی) فراهم شده است.

سمعک های شارژی

سمعک های قابل شارژ که امروزه بسیار مورد توجه بیماران قرارگرفته است نیاز به تعویض باتری ندارد. در این مدل ها با قرارگیری سمعک در داخل شارژر(شارژ شدن با قرارگیری سمعک در میدان مغناطیسی شارژر) سمعک شروع به شارژ می کند و به طور مثال با 4 ساعت شارژ در حدود 16-18 ساعت روشن می باشد.

همچنین در این سمعک ها امکان استفاده از باتری های طلایی(بدون قابلیت شارژ شدن) نیز وجود دارد که عمر این باتری ها در حدود 1 سال می باشد. در این حالت امکان استفاده از باتری معمول و باتری طلایی وجود دارد.

Call Now Buttonتماس با فراشنوا

تست شنوایی آنلاین رایگان

کلینیک تخصصی درمان وزوز گوش و سمعک فراشنوا