سمعک Styletto زیمنس

سمعک Styletto زیمنس
.

سمعک های استالیتو Styletto زیمنس(سیگنیا)

. از جدیدترین تکنولوژی های زیمنس که در سال 2020 معرفی شدند تکنولوژی ایکس می باشد که در این تکنولوژی سمعک Styletto زیمنس معرفی شده است. این سمعک در 5 رده وجود دارد که از نظر ظاهر یکسان و تنها تفاوت آنها رده سمعک و امکانات می باشد. در هر رده تعداد کانال متفاوت است به این صورت که در رده 7 (تعداد کانال 20)، رده 5 (تعداد کانال 16)، رده 3(تعداد کانال 12) و در رده 1 و 2 تعداد کانال 8 می باشد. از ویژگی های این سمعک جدید قابلیت شارژ، سیستم وایرلس دو گوشی، برنامه OVP جهت طبیعی شنیدن صدای خود فرد، برنامه موزیک، پاسخ فرکانسی وسیع جهت درک بهتر گفتار می توان اشاره کرد.

.

توضیح کامل درباره سمعک استالیتو زیمنس

. سمعک استالیتو از جدیدترین سمعک های گروه زیمنس و محصول سال 2020 می باشد. در این سمعک از تکنولوژی ایکس استفاده می شود که نسبت به سایر تکنولوژی ها بالاتر می باشد. سمعک استالیتو به صورت پشت گوشی ریک و با قالب یا پروب قابل استفاده می باشد و مدل های داخل گوشی و نامریی و حتی پشت گوشی با قالب نیز در سمعک استالیتو وجود ندارد. از نظر قدرت سمعک برای بیماران با کم شنوایی ملایم تا شدید مناسب می باشد. در بین 5 رده سمعک، رده 7 از بالاترین امکانات و کیفیت صدا برخوردار می باشد. از ویژگی این سمعک علاوه بر ظاهر متفاوت آن، قابلیت شارژ سمعک و استفاده بدون باتری می توان اشاره کرد. بر طبق نظرسنجی انجام شده در بین بیماران که توسط شرکت زیمنس انجام شده است از هر 10 نفر، 8 نفر این سمعک را انتخاب می کنند و از ظاهر، کیفیت صدا، امکانات سمعک رضایت داشتند. سمعک Styletto زیمنس .

ویژگی و امکانات خاص سمعک استالیتو زیمنس

 • پاسخ فرکانسی سمعک

(خروجی فرکانسی سمعک تا 9 کیلوهرتز سبب پاسخ فرکانسی وسیع تر، تحریک بیشتر مناطق فرکانس بالا و درنتیجه درک شنوایی بیشتر و راحتتر می شود)
 • برنامه OVP(Own Voice Proceesing)

(بیمارانی که برای اولین بار از سمعک استفاده می کنند صدای خود را به صورت غیرطبیعی یا دیجیتال می شنوند با برنامه پردازش صدای فرد در سمعک، طبیعی ترین صدا همانند قبل برای بیمار قابل شنیدن می باشد. این ویژگی تنها در رده های 3/5/7 وجود دارد)
 • برنامه EchoShield

(جلوگیری از تاثیر برگشت یا اکو صدا در درک گفتار یا صداهای محیط. این ویژگی تنها در رده 7 وجود دارد)
 • برنامه HD Music

(سمعک توانایی افتراق بین نویز و موسیقی را دارد و با شناسایی موزیک و تقویت آن بالاترین درک موسیقی را در محیط های مختلف ایجاد می کند. این ویژگی تنها در رده 5 و 7 فعال می باشند)
 • قابلیت شارژ

(باتری لیتیوم-یون جهت شارژ سمعک که قابلیت جابه جایی و راحتی در شارژ(بدون سیم) را فراهم میکند)
 • برنامه وزوز گوش

(ارائه نویز به صورت ناچ فیلتر، ارائه تون در فرکانس وزوز و دارای سایر برنامه های درمان وزوز می باشد). این ویژگی شاید یکی از جدیدترین روش های درمان وزوز محسوب شود.
 • سمعک ضدآب

(دارای IP68 در تمامی مدل های سمعک می باشند)
 • برنامه Learning

(توانایی یادگیری به معنی یادگیری تغییرات سمعک که توسط بیمار در محیط های مختلف شنیداری انجام می شود و به مرور سمعک با ورود در این محیط ها به صورت اتومات تغییرات را اعمال می کند. این توانایی سمعک در راحتی استفاده کننده از سمعک در محیط های مختلف شنیداری نقش دارد. این ویژگی در رده 3/5/7 وجود دارد)
 • برنامه انتقال فرکانسی

(انتقال اطلاعات از منطقه مرده به مناطق سالم که در افزایش درک گفتار بخصوص محیط شلوغ ضروری می باشد.
 • برنامه فیدبک گیری قوی

(سمعک دایما در حال شناسایی سوت یا فیدبک می باشد و درصورت فیدبک با ارسال صدا در فاز مخالف از شنیدن فیدبک جلوگیری می کند)
 • دایرکشنالیتی قوی

(جهت یابی اتومات سمعک با تشخیص نویز و گفتار گوینده در جلوگیری از تلاش بیمار یا راحتی شنیدن کمک کننده می باشد) .
سوالات اکثر بیماران در مورد سمعک استالیتو سیگنیا
*سمعک استالیتو سیگنیا محصول کدام کشور و چه سالی می باشد؟ سمعک استالیتو محصول کشور آلمان می باشد. این سمعک محصول برند زیمنس(سیگنیا) در سال 2020-2021 می باشد که جزء جدیدترین سمعک های این گروه می باشد. *ویژگی قابل توجه و خاص سمعک استالیتو چیست؟ از ویژگی جال توجه سمعک استالیتو ظاهر زیبا و نحوه قرارگرفتن آن بر روی گوش می باشد. علاوه بر این وجود برنامه OwnVoice سبب می شود صدای بیمار برای خود بیمار بسیار طبیعی و در واقع آنالوگ باشد. احساس پیچش، کیپی، بلند بودن بیش از حد و ... برای شنیدن صدای خود فرد ایجاد نشود. *آیا سمعک استالیتو برای بیماران با وزوز گوش مناسب است؟ بله. سمعک استالیتو امکان ارائه نویز به صورت ناچ(بخصوص برای بیماران با شنوایی نرمال)، ارائه به صورت تن یا سوت، صدای موج دریا و سایرصداهای طبیعت که در درمان و کاهش وزوز گوش بسیار مناسب می باشند را دارا می باشد. از این رو بیمار در مدت زمان کمتری با این سمعک به کاهش و حذف وزوز گوش می رسد.همچنین تنظیمات برنامه وزوز و تقویت صدا برای افزایش رضایت بیمار به طور کامل فراهم می باشد. *آیا سمعک استالیتو قابل شارژ نیز وجود دارد؟ بله. سمعک های استالیتو هم به صورت با باتری و هم به صورت قابل شارژ وجود دارند. *قیمت سمعک استالیتو سیگنیا چقدر است؟ قیمت سمعک های استالیتو سیگنیا بسته به درجه و رده سمعک متفاوت می باشد. از این رو برای اطلاعات دقیق قیمتی و قیمت به روز با کلینیک تماس حاصل فرمایید. *بیشترین خرابی سمعک استالیتو کدام قطعه است؟ به طور کلی بیشترین خرابی سمعک ریک و استالیتو رسیور سمعک می باشد. به دلیل اینکه رسیور در داخل کانال گوش با جرم و رطوبت داخل کانال در ارتباط است در صورت عدم تمیز کردن رسیور احتمال خرابی آن افزایش می یابد و نیاز به تعویض دارد. *آیا سمعک استالیتو برای تمام گروههای سنی(کودکان، بزرگسالان و سالمندان) مناسب است؟ به طور کلی می توان گفت بله. اما باید شرایط بیمار بررسی شود به طور مثال به دلیل ظرافت در سمعک در کودکان و سالمندان باید با دقت تجویز شود اما از نظر تکنولوژی و کیفیت برای تمام سنین بهترین گزینه است. .
کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا
تجویز جدیدترین سمعک های روزدنیا، سمعک های صددرصد نامریی و مخفی، سمعک های مناسب برای وزوز گوش، سمعک های سوپرپاور و انواع مدل های سمعک در مرکز فراشنوا با مناسب ترین قیمت پرداخت می شود. همچنین برای بیمارانی که از وزوز گوش رنج می برند جدیدترین روش های درمان یا کاهش وزوز گوش شامل روش های صدادرمانی، روش های تحریک الکتریکی با جریان مستقیم(TDCS) و جریان متناوب، موسیقی درمانی با ناچ و فاز های مختلف، لیزر درمانی، ویتامین و رژیم غذایی کاهش دهنده وزوز گوش در این مرکز انجام می شود که خوشبختانه تاکنون توانسته ایم وزوز بسیاری از بیماران که دوره درمان خود را تکمیل و با برنامه های تیم پیش رفتند کاهش قابل توجه یا درمان کامل انجام دهیم. برای مشاوره انلاین سمعک و تعیین وقت با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید: 02188949368 02188958823 09105241071 برای مشاهده نتایج درمان وزوز گوش و رضایت بیماران از سمعک پیج فراشنوا را دنبال کنید: Samak_Farashenava@

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.