سمعک بلتون

سمعک بلتون

معرفی سمعک بلتون

سمعک بلتون یکی از برندهای امریکایی موجود در ایران می باشد که همانند سایر سمعک ها دارای مدل های نامریی، داخل گوشی و پشت گوشی قوی می باشد. برند جی ان(GN Resound) دارای سه گروه از سمعک ها می باشد که شامل ریسوند، بلتون و اینترتون می باشد. در گروه جی ان سمعک ریسوند به عنوان سمعک اول و دو برند دیگر جزء سمعک های گروه دوم می باشند. از ویژگی قابل توجه در این سمعک ها علاوه بر کیفیت عالی، وجود سیستم GPS جهت پیدا کردن سمعک می باشد.

اندازه سمعک بلتون

سمعک های belton ده ها مدل دارند که کوچکترین samak belton، یعنی Beltone microInvisa، تقریباً به اندازه یک تمشک است. این مدل که به عنوان ( Invisible-in Canal (IICیا داخل گوشی نامرئی شناخته می شود. این مدل بصورت سفارشی ساخته می شود تا با کانال گوش بیمار مطابقت داشته باشد. این مدل ، راحت در داخل مجرای گوش و دور از دید قرار می گیرد.

سایر مدل های محبوب در دسته پشت گوشی (BTE) قرار می گیرند. مثلا یک مدل بسیار کوچک از این samak ها در سایه پشت گوش پنهان می شود و از طریق یک لوله کوچک و شفاف به مجرای گوش متصل می شود. samak BTE به بیمار اجازه می دهد بعد از ارزیابی شنوایی samak را در همان روز دریافت کند. سمعک های بلتون برای رفع نقص شنوایی خاص فرد برنامه ریزی شده اند.

شرکت سمعک بلتون مدل های ممتازی را که بر اساس نتایج آزمایش شنوایی شما توسط متخصص شنوایی سنجی گرفته شده است، به فروش می رساند. این برند طیف گسترده ای از مدل های samak را در بر می گیرد که به تمام سطوح کم شنوایی پاسخ می دهد. این مدل ها به صورت فاکتورهای مختلف با قابلیت های Made for-iPhone و Android ASHA همراه با خانواده لوازم جانبی بی سیم ارائه می شوند.

انواع سمعک بلتون امریکا

سمعک بلتون مدل Imagine

Imagine آخرین محصول پرچمدار Beltone است. از بسیاری جهات، Imagine  از samak پرچمدار قبلی بلتون که یک مدل داخل گوشی به اسم Amaze بود، بهتر است. Imagine مانند Amaze جریان صوتی بی سیم را برای دستگاه های iOS و Androidبرای تماس تلفنی و پشتیبانی از برنامه های راه دور ارائه می دهد. اما، Imagine  در مقایسه باAmaze ، تعدادی از موارد مهم به روزرسانی شده را در خود دارد، مانند جهت یابی باینورال یا دو گوشی و طراحی کاملاً جدیدی که میکروفون را در مجرای گوش قرار می دهد .Beltone  ادعا می کند که این فناوری جدید "صدای غیر طبیعی" را از بین می برد و "کیفیت صدای برتر" را ارائه می دهد.

برنامه تلفن هوشمند Beltone HearMax ، که با مدل Imagine کار می کند، به شما امکان می دهد تنظیمات برنامه های samak را تغییر دهید، میزان صدا را تنظیم کنید، وضعیت باتری را بررسی کنید و تمرکز گفتاری را در محیزط های مختلف تغییر دهید. مشاوره از راه دور و تنظیم samak نیز از طریق این برنامه امکان پذیر است.

ویژگی سمعک بلتون

سمعک بلتون مدل Amaze

Amaze  که برای اولین بار در سال 2018 معرفی شد، مبتنی بر پلتفرم پردازنده نسل قبلی Beltone  است که پردازش صدا، اتصال و قابلیت شارژ مجدد را بهبود بخشیده است. این مدل ها برای افراد کم شنوا از خفیف تا شدید طراحی شده اند و از کیفیت صدای عالی، اتصال بی سیم ساخته شده برای آیفون، اتصال ASHA برای تلفن های Android ، جریان 2.4 گیگاهرتز، جریان صوتی بلوتوث از طریق لوازم جانبی بی سیم  Beltone PhoneLink 2، برخوردار هستند. هنگامی که این مدل ها معرفی شدند ، فقط در مدل های رسیور در کانال گوش(RIC)،  در دسترس بودند. اما در سال 2019 ، Beltone  طیف وسیعی از مدل های سفارشی را برای این خانواده نیز معرفی کرد. امروزه، این خانواده شامل مدل های کاملاً درون کانال (CIC) ، داخل گوش (ITE) ، درون کانال (ITC) و رسیور در کانال گوش است. Beltone مدئی است که اولین بار مدل CIC ساخته شده برای آیفون با قابلیت پخش مستقیم موسیقی، تماس و موارد دیگر توسط این شرکت ساخته شده است.

samak های این خانواده در هفت رنگ متناسب با رنگ پوست و مو بیماران هستند. مدل های سفارشی Amaze از باتری های یکبار مصرف در اندازه استاندارد استفاده می کنند. و مدل های RIC Amaze دارای باتری های قابل شارژ یون لیتیوم هستند. لوازم جانبی برای شارژ، یک شبه samak را کامل شارژ کرده تا انرژی تمام روز این نوع را برای استفاده بیمار تأمین کند.

جدیدترین سمعک بلتون

سمعک بلتون مدل Trust

بلتون مدل های Trust خود را در ماه مه 2017 معرفی کرد. علاوه بر پردازش صدای برتر، در samak ها از فناوری بی سیم Beltone نسل 5 2.4 گیگاهرتز برای پخش صدا از میکروفون های از راه دور از طریق لوازم جانبی Beltone استفاده می شود. این فناوری در همه مدل های این خانواده موجود است، این خانواده از سمعک های بلتون برای کم شنوایی خفیف تا شدید مناسب هستند. این مدل از samak های belton دارای کیفیت صدای بسیار بالا می باشد که به شما این اجازه را می دهد تا در محیط های شنیداری مختلف، در طی زندگی روزمره خود بدون هیچگونه فیدبک یا آزاری از اصوات محیطی و صحبت کردن با دیگران لذت ببرید.

معرفی سمعک بلتون

سمعک های سوپرپاور بلتون

سمعک بلتون مدل Boost Max

samak های Beltone Boost Max در آگوست 2017 معرفی شدند تا مزایای خانواده Beltone Trust را برای افرادی که کم شنوایی شدید تا عمیق دارند، به ارمغان آورند. این مدل های پشت گوشی (BTE) مبتنی بر فناوری بی سیم GN Hearing’s نسل 5 2.4 گیگاهرتز و جهت یابی دو طرفه نسل 3 است. این مدل ها به کاربران کمک می کنند تا با کاهش شنوایی شدید و عمیق کیفیت صدا و وضوح گفتار را در محیط های شنیداری مختلف در بالاترین حد ممکن تجربه کنند.

انواع سمعک بلتون

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که با مشکل کم شنوایی روبرو هستید و یا یکی از اطرافیان شما دارای کم شنوایی هستند، در این حالت خیلی آسان می توانید با مراجعه به پزشک متخصص و بر حسب تجویز پزشک اقدام به خرید یکی از مدل های موجود در بازار کنید که خوشبختانه تنوع مدل ها در بازار بسیار زیاد است و به راحتی قابل دسترس بیماران هستند. از معروف ترین برندهای تولید کننده می‌توان به بلتون اشاره کرد که محصولات فوق العاده با کیفیت را به بازار عرضه کرده است.

.

سیر تکاملی شرکت بلتون

در دهه 2000 و بعد از آن، همگام با روند فعلی فناوری، در سال 2002 ، یک سیستم کاملاً جدید و پیشرفته برای تنظیم و تجویز samak - به نام Beltone AVE - معرفی شد. در سال 2011، شرکت بلتون اولین samak بی سیم را با نام Beltone True launched راه اندازی کرد که قابلیت پخش جریانی بی سیم را از دستگاه های دستی ارائه داد. لوازم جانبی بی سیم Beltone،  اجازه می دهد صدا با بالاترین سرعت ممکن پخش شود. فناوری Beltone تا هفت برابر بیشتر از سیستم های دیگر اطلاعات را انتقال می دهد. در سال 2014، Beltone  اولین نوع مدل های خود را با قابلیت پخش صدا و اتصال به گوشی های iPhone ، iPad  یا iPod به نام  Beltone First introduced  معرفی کرد.

امروزه، شرکت بلتون همچنان از طریق تحقیق و توسعه فناوری های نوین شنوایی نوآورانه، نیازهای مشتریان خود را برطرف می کند. تکنولوژی به سرعت در حال تغییر است و این بدان معنی است که فناوری samak همیشه در حال پیشرفت است.

.

تاریخچه سمعک بلتون امریکا

شرکت سمعک بلتون در دهه 1930 زمانی آغاز شد که سام و فی پوزن نیاز به فناوری samak شخصی و کوچک را احساس کردند. سام به عنوان راهی برای کمک به دوستی که دچار کم شنوایی بود، می دانست که samak های آن زمان نمی توانند توانایی شنوایی دوست او را بهبود دهند. سام می خواست که "موسیقی به صدا در آمده از صدای زنگ" به گوش فرد برسد.

در سال 1940، Beltone در یک ساختمان متوسط  در مرکز شهر شیکاگو، ایلینوی شروع به کار کرد. در همان سال اول، Beltone  اولین مدل samak خود، Beltone Model H introduced را معرفی کرد.

کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا

این کلینیک بدون در نظر گرفتن برند خاصی و براساس مشکل و کم شنوایی بیمار سمعک را انتخاب می کند. در این کلینیک انواع مدل های نامریی، داخل گوشی، پشت گوشی و پشت گوشی ریک از انواع برندهای سمعک تجویز و تنظیم می شود.علاوه بر خدمات اشاره شده ارزیابی شنوایی نوزادان و کودکان و روش های جدید درمان و توانبخشی وزوز گوش نیز انجام می گیرد.

برای اطلاعات بیشتر با متخصصین سمعک فراشنوا تماس حاصل فرمایید:

02188949368

09105241071


دیدگاه ها درباره سمعک بلتون

سلام روز خوش لطفا قیمت سمعک سوپرپاور بلتون ومدت گارانتی را بفرمایید09121491169

سلام برای دریافت قیمت و مدل سمعک لطفا تست شنوایی خود را برای ما واتساپ نمایید 09109251071


دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.