به دلیل درخواست های مکرر ،کلینیک فراشنوا جمعه ها از ساعت 10 الی 5 عصر آماده خدمت رسانی به بیماران عزیز می باشد.

تلفن های تماس : 09105241071 - 02188949368

به کلینیک تخصصی فراشنوا خوش آمدید!

گوش کن صدار تو را می خواند!

ویزیت سمعک در منزل

سمعک در منزل:

در کلینیک های شنوایی جهت تجویز سمعک ابتدا تست شنوایی(نوار گوش) و معاینه کانال گوش توسط متخصص شنوایی شناس انجام می شود. سپس با توجه به میزان، نوع کم شنوایی و شرایط بیمار مشاوره سمعک و قالبگیری سمعک انجام می شود.

در مواردی بیمار به دلایل مختلف قادر به حضور در کلینیک نمی باشند در این موارد ویزیت در منزل قابل انجام می باشد. انجام ویزیت شنوایی در منزل برای بیماران با فلج مغزی، مشکلات حرکتی، سالمندان، افراد با عقب ماندگی ذهنی، سکته مغزی و سایر افرادی که حرکت و رفت و آمد برای آنها بسیار مشکل است راهکار مناسبی می باشد.

در منزل با استفاده از دستگاههای شنوایی پرتابل تست شنوایی انجام می شود و بعد از تعیین وضعیت شنوایی براساس کم شنوایی و شرایط بیمار انتخاب سمعک انجام می شود. همچنین امکان تنظیم سمعک در منزل نیز بعد از آماده شدن سمعک قابل انجام می باشد.

پس به طور کلی شنوایی شناس با حضور در منزل و انجام تست شنوایی سنجی و تعیین میزان شنوایی در تمامی فرکانس ها و بررسی شرایط و نیازهای بیمار درنهایت مشاوره و تجویز سمعک انجام می شود.

برای این گروه از بیماران همانند سایر بیماران امکان تجویز سمعک نامریی، داخل گوشی، پشت گوشی و پشت گوشی ریک میسر می باشد و از نظر انتخاب هیچ محدودیتی وجود ندارد. اما برای رضایت بیشتر بیماران باید در هنگام تجویز و انتخاب سمعک به توانایی بیمار جهت قراردادن سمعک بر روی گوش، جاگذاری و تعویض باتری، تمیز کردن سمعک و… توجه شود.

کلینیک شنوایی و سمعک فراشنوا افتخار دارد با انجام خدمات شنوایی و سمعک در منزل کمک شایانی به این گروه از بیماران محترم داشته است.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انواع مدل سمعک

  انواع مدل سمعک

  انواع مدل سمعک انواع مدل سمعک (بهترین سمعک ها برای افراد کم شنوا) انواع مدل سمعک که از نظر ظاهر با هم متفاوت می باشند در زیر به توضیح داده می شود: سمعک جیبی سمعک عینکی سمعک بن یا سمعک ...

  تجویز سمعک در کودکان و بزرگسالان

   تجویز سمعک در کودکان و بزرگسالان

   تجویز سمعک در کودکان و بزرگسالان تجویز سمعک در کودکان و بزرگسالان (سوالات رایج بیماران کم شنوا ) تجویز سمعک در کودکان و بزرگسالان بسیار با یکدیگر متفاوت بوده زیرا هر کدام نیاز و انتظار متفاوتی از سمعک می خواهند. ...

   تعویض سمعک قدیمی با سمعک جدید

    تعویض سمعک قدیمی با سمعک جدید

    تعویض سمعک قدیمی با سمعک جدید بسیاری از بیماران که از سمعک های قدیمی استفاده می کنند با مشکلات زیادی از جمله درک صدا در محیط شلوغ، اذیت شدن در محیط پرسروصدا، ناراحتی در برخورد با صدای بلند، خش خش ...

    درباره ما

    کلینیک شنوایی سنجی و تجویز سمعک فراشنوا با سال ها سابقه درخشان در زمینه ارزیابی شنوایی و تجویز انواع سمعک به صورت تخصصی و حرفه ای مفتخر است که به عنوان یکی از معتبرترین کلینیک های شنوایی کشور در جهت بهبود و رضایت بیماران کم شنوایی همواره در تلاش است .هدف کلینیک فراشنوا کمک به بهبود کودکان و بزرگسالان کم شنوا عزیز است

    ارتباط با فراشنوا

    تهران،پایین تر از پل کریم خان ،خیابان نجات الهی پلاک 176 واحد 9

    دسترسی سریع

    • صفحه اصلی
    • بلاگ
    • درباره ما
    • تماس با ما

    مشا.ره رایگان

    لطفا مشکل خود را برایمان شرح دهید.

    مشاور 1

    مشاوره

    مشاور 1
    تماس با فراشنوا